Szpachlowanie i malowanie wnętrz
Szpachlowanie i malowanie wnętrz, Gładko, Siwiałka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5932570709
REGON: 222002725
Dodatkowe kontakty:

509 069 755

Rok założenia:
2014

O firmie

Gładko już od 2014 roku świadczy usługi w branży wykończeniowej. Dbamy o to, by powierzone nam zadania realizować z najwyższą starannością i spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Siedziba znajduje się w Siwiałce, w województwie pomorskim.

Oferta

Estetyczne wnętrza są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy skontaktować się z nami i wybrać Usługi Remontowo-Budowlane Bartłomiej Kaczmarczyk. Zajmujemy się odnawianiem i wykańczaniem domów i mieszkań.

Pracujemy w łazienkach, kuchniach i innych pomieszczeniach. Korzystamy z płyt karton-gips i stawiamy z nich ścianki działowe oraz montujemy podwieszane sufity. Wykonujemy również zabudowy toalet podtynkowych, na których następnie kładzione są przez nas płytki. Zajmujemy się też szpachlowaniem i malowaniem natryskowym, a także oferujemy:
  • montaż podłóg drewnianych,
  • montaż paneli podłogowych,
  • kładzenie gładzi gipsowych.
Jesteśmy też specjalistami od hydrauliki. Wykonujemy sieci wod-kan, w tym oferujemy biały montaż. Podłączamy do sieci toalety, wanny, prysznice, umywalki i bidety.

Wyróżniamy się ponad 10-letnim doświadczeniem, co przekłada się na wysoką jakość prac. Wykończone wnętrza zachwycają estetyką i trwałością powierzchni. Zapewniamy też terminowe realizowanie zleceń.

Więcej informacji o Gładko udzielamy e-mailowo oraz telefonicznie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Gładko

Gładko, Siwiałka

Opinie

Opinie o firmie

Średnia ocen

5.0
6 opinii
Opinie w Google

5.0/5

6 opinii

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.

Opinie użytkowników

Ryszard Brzeski
Ryszard Brzeski
Opinia z Google
5.0
28.05.2026
Bardzo polecam firmę.Wykonują profesjonalnie prace w bardzo szerokim zakresie obejmującym hydraulikę , instalacje elektryczne , kompleksowe wykonanie łazienek , malowanie ścian z wcześniejszm przygotowaniem podłoża , położenie podłóg winylowych , lakierowanie elementów drewnianych .Wielkim atutem jest bardzo wysoka jakość prac a także bardzo atrakcyjna cena.
julian rzepa
julian rzepa
Opinia z Google
5.0
17.05.2026
Remont całego domu z firmą okazał się strzałem w dziesiątkę. Prace zostały wykonane na najwyższym poziomie – ściany są idealnie gładkie i proste, podłogi i płytki ułożone perfekcyjnie, a wszystkie detale dopracowane co do milimetra. Ekipa nie idzie na kompromisy, jeśli chodzi o jakość. Nie musieliśmy zgłaszać ani jednej poprawki, co przy remoncie całego domu jest rzadkością. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka bezstresowego remontu i wykonania premium!Polecam każdemu kto cenie sobie profesjonalizm i terminowość.
Zuza KB
Zuza KB
Opinia z Google
5.0
06.05.2026
Monika Arsoba
Monika Arsoba
Opinia z Google
5.0
06.05.2026
W piątek Pan Bartek zakończył razem ze swoją ekipą prace remontowe w moim Sendomie. Jestem pod ogromnym wrażeniem dokładności i staranności przy wykonywanych pracach. Dodatkowym atutem była terminowość i rzetelność, bardzo dobry kontakt z klientem oraz fachowe doradztwo jeśli chodzi o niestandardowe zlecenia ;) Reasumując ściany gładkie i perfekcyjnie pomalowane, stolarka zabezpieczona i zaimpregnowana. No i mały szczegół Panowie zostawili po sobie większy porządek niż zastali ;) Polecam!!!
Nikola Brandt
Nikola Brandt
Opinia z Google
5.0
03.04.2026
Polecam! Fachowa ekipa, konkretnie i w terminie wykonana praca.
Michał Kaczy
Michał Kaczy
Opinia z Google
5.0
03.04.2026