Tłumaczenia pisemne z języka francuskiego
Tłumaczenia pisemne z języka francuskiego, Gibalska Joanna, mgr. Tłumaczenia przysięgłe jęz. francuskiego, Ostrowiec Świętokrzyski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6611061554
REGON: 290237786

O firmie

Nazywam się Gibalska Joanna i jestem tłumaczem przysięgłym. Prywatną praktykę prowadzę od 1992 roku. Siedziba mojego biura znajduje się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zajmuję się tłumaczenia z języka francuskiego.

Oferta

W dobie częstych wyjazdów zagranicznych od pracy tłumaczenia nabrały większej rangi i są po prostu potrzebne. Pewnie nie zawsze zdawali sobie Państwo sprawę, ile papierkowej roboty czeka was w związku z takim wyjazdem. Oprócz pracy istnieje wiele innych ważnych dokumentów z koniecznością przetłumaczenia. W takim przypadku z pomocą przychodzę ja. Wykonuję tłumaczenia przysięgłe z języka francuskiego i odwrotnie.

Moja ofert obejmuje takie usługi jak: tłumaczenia pisemne, tłumaczenia sądowe, tłumaczenia medyczne, tłumaczenia finansowe, tłumaczenia ekonomiczne oraz tłumaczenia budowlane. Jestem wysoko wykształconym lektorem języka francuskiego i nieustannie pogłębiam swoją wiedzę, by wykonywać pracę na najwyższym poziomie.

Poza tłumaczeniami przysięgłymi udzielam także korepetycji. Uczę dzieci, młodzież i dorosłych. Język francuski pewnie nie należy do najłatwiejszych, ale na pewno do najładniejszych języków świata. Warto się go uczyć, ponieważ w wielu krajach jest językiem urzędowym. Moje lekcje dostosowuję do indywidualnych potrzeb ucznia i prowadzę je w sposób lekki i przyjemny.

Jestem idealnym wyborem, jeśli potrzebują Państwo przetłumaczyć ważny dokument, gdyż gwarantuję pełną poufność. Cechuje mnie odpowiedzialność, rzetelność i solidność.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

Wideo

Kontakt

Kontakt Gibalska Joanna, mgr. Tłumaczenia przysięgłe jęz. francuskiego

Gibalska Joanna, mgr. Tłumaczenia przysięgłe jęz. francuskiego, Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie (3)

Opinie o firmie Gibalska Joanna, mgr. Tłumaczenia przysięgłe jęz. francuskiego

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Liza
Liza
5.0
18.07.2019
Super się pani spisała. Trochę tego było, ale wyszło świetnie.
Jakub
Jakub
5.0
26.05.2019
Mam dużo miłych wspomnień związanych z panią. Uczyła mnie pani francuskiego i tłumaczyła moją pierwszą umowę.
Honorata
Honorata
5.0
31.03.2019
Bardzo mi pani pomogła. Nie miałam za dużo czasu, a do tłumaczenia bardzo szczegółowe i ważne dokumenty. Dziękuję, że zrobiła to pani od ręki.