Wykonujemy mapy do celów prawnych oraz projektowych
Wykonujemy mapy do celów prawnych oraz projektowych, Geopoint. Ł. Smolarz, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9671238182

O firmie

Siedziba firmy geodezyjnej Geopoint mieści się w Bydgoszczy. Przedsiębiorstwem zarządza Łukasz Smolarz. Geodezją zajmujemy się od 2011 roku. Oferujemy pełny zakres usług geodezyjnych, koniecznych do wykonania podczas realizacji inwestycji budowlanych.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Specjalizujemy się w świadczeniu usług geodezyjnych, zajmujemy się także usługami w zakresie kartografii. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju firm czy instytucji publicznych. Podejmujemy się realizacji zleceń na terenie powiatu, a także całego województwa.

Wykonujemy:
  • mapy do celów projektowych,
  • mapy sytuacyjno-wysokościowe,
  • podziały nieruchomości,
  • rozgraniczanie nieruchomości,
  • uzbrojenia terenu,
  • pomiary realizacyjne,
  • pomiary satelitarne.
Zajmujemy się tyczeniem oraz przeprowadzaniem inwentaryzacji powykonawczych obiektów budowlanych i sieci. Oferujemy wykonanie wznowienia znaków granicznych. Przygotujemy dla Państwa pełną dokumentację do celów prawnych, zawierającą służebność, rozgraniczenie, brak drogi koniecznej czy błędy geodezyjne, a także nieuregulowane granice i stan prawny działki oraz zadłużenie. Przeprowadzamy tyczenie budynków oraz mediów.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia nam sprawną i dokładną realizację zleceń. Posiadamy GPS, tachimetr oraz niwelator. Zatrudniani przez nas pracownicy posiadają dużą wiedzę i służą fachowym doradztwem. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Geopoint w Bydgoszczy.

Artykuły

Co należy wiedzieć o mapach do celów projektowych?
Co należy wiedzieć o mapach do celów projektowych?
Mapy do celów projektowych przygotowuje się na podstawie map zasadniczych nieaktualizowanych z Powiatowych Ośrodków Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Geopoint. Ł. Smolarz

Geopoint. Ł. Smolarz, Bydgoszcz

Słowa kluczowe

Opinie (7)

Opinie o firmie Geopoint. Ł. Smolarz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Grzegorz
Grzegorz
5.0
03.05.2019
Rzetelnie przeprowadzone pomiary satelitarne, polecam ich usługi.
Wiktoria
Wiktoria
5.0
30.03.2019
Jeśli szukacie kogoś, kto wykona dla was mapę do celów projektowych, to polecam ich. Ja jestem bardzo zadowolona z realizacji.
Rafał
Rafał
5.0
18.01.2019
Jak dla mnie najwyższy poziom usług jeśli chodzi o geodezję. Współpracowałem już z kilkoma firmami, ale oni są zdecydowanie liderami w mieście.
Jolanta
Jolanta
5.0
28.11.2018
Bardzo dobrze dbają o całą dokumentację do celów prawnych, dzięki nim udało mi się rozstrzygnąć ważną sprawę.
Dominik
Dominik
5.0
17.09.2018
Zajęli się wyznaczaniem granic mojej działki. Mają profesjonalny sprzęt, dzięki czemu wszystko jest bardzo ładnie pomierzone i przygotowane. Polecam.
Bartosz
Bartosz
5.0
05.07.2018
Polecam współpracę z nimi, wywiązali się ze wszystkich zadań bez zarzutu. Jestem wdzięczny za szybką realizację zlecenia.
Mirek
Mirek
5.0
18.04.2017
Profesionalna obsługa i szybka realizacja zleconego zadana. Polecam.