Tworzymy mapy do celów projektowych
Tworzymy mapy do celów projektowych, Geodezja i Projekty Lewandowscy, Tomaszów Mazowiecki

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
07:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7731017332
REGON: 590632562
Rok założenia:
1999

O firmie

Firma Geodezja i Projekty Lewandowscy działa na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Tomaszowie Mazowieckim. Świadczymy usługi z zakresu geodezji, kartografii oraz budownictwa.

Oferta

Kierujemy ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i inwestorów. Jesteśmy grupą geodetów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować szeroki zakres usług.

Sporządzamy mapy do celów projektowych oraz prawnych. Zajmujemy się także wytyczaniem budynków, sieci uzbrojenia terenu i przyłączy. Ponadto nasza kompleksowa oferta obejmuje inwentaryzację powykonawczą budynków, sieci uzbrojenia terenu i przyłączy, podziały nieruchomości, wznowienia granic oraz rozgraniczenia nieruchomości. Wykonujemy także niezbędne pomiary objętości mas ziemi i lokali.

Uzupełnieniem oferty jest sporządzanie profesjonalnych projektów budowlanych oraz kosztorysów. Pełnimy nadzór nad budową oraz kierujemy jej przebiegiem.

Wszelkie zlecenia realizujemy sprawnie, rzetelnie i terminowo. Nieustannie rozwijamy naszą firmę, korzystamy wyłącznie z innowacyjnych sprzętów, które wpływają na efektywność naszych prac. Zdobiliśmy spore grono zadowolonych Klientów, którzy są dowodem na to, że jesteśmy firmą godną zaufania.

Zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Mapa do celów projektowych – kto wykona
Mapa do celów projektowych – kto wykona
Pomiary geodezyjne to istotna kwestia w zagospodarowaniu terenu. Podziały i wznowienia granic nieruchomości pozwalają na zgodną z prawem zabudowę działek.

Wideo

Kontakt

Kontakt Geodezja i Projekty Lewandowscy

Geodezja i Projekty Lewandowscy, Tomaszów Mazowiecki

Opinie (0)

Opinie o firmie Geodezja i Projekty Lewandowscy