Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8361488599
REGON: 362987425
Rok założenia:
2015
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Genus mieści się w Skierniewicach, na terenie województwa łódzkiego. Właścicielką firmy jest Ewa Więcek. Jesteśmy młodą firmą, gdyż działalność rozpoczęliśmy trzy lata temu, jednak prężnie się rozwijamy i jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Działamy w branży ubezpieczeniowej.

Oferta

Jesteśmy profesjonalnym pośrednictwem ubezpieczeniowym, które swoją ofertę kieruje zarówno do Klientów indywidualnych, jak i małych i dużych firm. Nasza kadra pracownicza składa się z kompetentnych osób, doskonale znających branżę ubezpieczeń. Sumiennie i z dużym zaangażowaniem wywiązują się ze swoich obowiązków z oczywistą korzyścią dla Klienta.

W naszej ofercie posiadamy:
  • ubezpieczenia indywidualne,
  • ubezpieczenia grupowe,
  • ubezpieczenia pracownicze.
Klientom przedstawiamy także zabezpieczenia emerytalne oraz fundusze inwestycyjne, które z pewnością zapewnią spokojną egzystencję osobom, które planują lub są na emeryturze. Ubezpieczamy także domy, mieszkania i majątek. Kierowcom i pasażerom proponujemy ubezpieczenia komunikacyjne, w tym OC przewoźnika.

Co więcej, dostępne są w naszym biurze:
  • ubezpieczenia dobrowolne dla lekarzy i podmiotów leczniczych,
  • ubezpieczenia NNW,
  • ubezpieczenia turystyczne,
  • ubezpieczenia chroniące działalność gospodarczą.
Co istotne, Klienci mogą liczyć na naszą pomoc w przypadku nieprzychylnych zdarzeń losowych.

Wielu zadowolonych Klientów podkreśla nasz profesjonalizm i indywidualne traktowanie. Zachęcamy do odwiedzenia nas, w przypadku gdy szukają Państwo rzetelnego pośrednika ubezpieczeniowego.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Genus ze Skierniewic.

Marki i specjalizacje

Towarzystwa z którymi współpracujemy: Generali, Warta, HDI, Compensa, Gothaer, Ergo Hestia, Interrisk, Axa Direct, Link 4, MTU.

Kontakt

Kontakt Genus Ewa Więcek

Genus Ewa Więcek, Skierniewice

Opinie (0)

Opinie o firmie Genus Ewa Więcek