Sprzedaż i transport gazu płynnego
Sprzedaż i transport gazu płynnego, Gazgrod Plus Sp. z o.o., Żyrardów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8381846671
REGON: 14723008000000
KRS: 0000508478
Dodatkowe kontakty:

46 855 33 09

46 855 45 46

46 855 20 72

Rok założenia:
2014

O firmie

Siedziba firmy Gazgrod Plus znajduje się w Żyrardowie, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w dystrybucji paliw, ze szczególnym uwzględnieniem gazu płynnego. Spółka realizuje zlecenia na obszarze Mazowsza i województwa łódzkiego, nawet w 24 godziny od złożenia zamówienia.

Oferta

Błękitne paliwo jest powszechnie używane przez zakłady przemysłowe i gospodarstwa domowe. Służy do podgrzewania potraw, ogrzewania domów i mieszkań oraz jest niezbędne podczas procesów technologicznych. Oczywiście nie każdy sprzedaje najwyższej jakości gaz, dlatego warto zaufać najbardziej doświadczonym firmom na rynku, a taką właśnie jest Gazgrod Plus. Spółka dysponuje własną rozlewnią ze zbiornikami o dużej pojemności oraz bocznicą kolejową, która zapewnia dostawę nawet największych partii gazu. Transport odbywa się specjalnymi cysternami lub samochodami do przewożenia partii 11 kilogramowych butli z gazem.

Gazgrod Plus oferuje klientom takie paliwa jak:
  • autogaz
  • propan
  • olej napędowy
  • benzyna bezołowiowa
  • olej napędowy
  • olej opałowy
Ponadto firma zajmuje się montażem instalacji gazowych. Składają się one z nowych lub używanych zbiorników, a oferta w tym zakresie obejmuje ich dostarczanie, instalację i pomoc w formalnościach z UDT. Pracownicy przedsiębiorstwa służą również doradztwem technicznym.

Dodatkowe informacje dotyczące spółki Gazgrod Plus można znaleźć na stronie internetowej lub uzyskać pod podanym numerem telefonu.

Marki i specjalizacje

Firma sprzedaje olej opałowy produkowany przez Orlen.

Kontakt

Kontakt Gazgrod Plus Sp. z o.o.

Gazgrod Plus Sp. z o.o., Żyrardów

Opinie (0)

Opinie o firmie Gazgrod Plus Sp. z o.o.