Dostarczamy sprzętu kuchenne do lokali
Dostarczamy sprzętu kuchenne do lokali, Gastro Gal. Dariusz Kuśnierz sp.j., Rzeszów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8133104748

O firmie

Przedsiębiorstwo Gastro Gal znajduje się w Rzeszowie, na terenie województwa podkarpackiego. Działalność rozpoczęliśmy w 1991 roku. Zajmujemy się dostarczaniem wyposażenia gastronomicznego. Właścicielem jest Dariusz Kuśnierz.


Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż sprzętów i urządzeń gastronomicznych. Posiadamy 27-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy też Państwa oczekiwania i poszerzyliśmy ofertę.

W asortymencie znajdą Państwo:
  • meble gastronomiczne,
  • piece gastronomiczne,
  • urządzenia grzewcze,
  • roboty gastronomiczne,
  • urządzenia chłodnicze,
  • meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej,
  • pralnice,
  • frytkownice,
  • naczynia kuchenne,
  • zmywarki.
Nasze produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe. Chętnie podpowiemy Państwu, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego sprzętu kuchennego. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie.

Uzupełnieniem naszego asortymentu są piece do pizzy, piece konwekcyjne, piece piekarnicze, opiekacze, bemary, patelnie, warniki do gotowania, rożna, lodówki, szafy mroźnicze, schładzarki szokowe, szatkownice, miksery ręczne, nadziewarki do kiełbas oraz krajalnice. Proponujemy też urządzenia uzupełniające, między innymi wagi, pakowarki, zgrzewarki, naświetlacze jaj, termometry, timery oraz lampy owadobójcze.

Ponadto zapewniamy doradztwo w zakresie sprzętu, projektowanie powierzchni przeznaczonych dla gastronomii, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, a także transport sprzętu pod wskazany adres przez klienta. Oferujemy montaż sprzętu zgodnie z zasadami BHP, SANEPiD, a także PPOŻ.

Dla klientów organizujemy szkolenia pokazowe, by pracowniki mogli w pełni korzystać z zakupionego sprzętu. W tym zakresie oferujemy też prezentacje urządzeń i ich działania połączone z degustacją przygotowanych dań.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Gastro Gal w Rzeszowie.

Artykuły

Charakterystyka odzieży gastronomicznej
Charakterystyka odzieży gastronomicznej
Odzież gastronomiczna służy ochronie pracownika oraz stanowi pewnego rodzaju wizytówkę danej marki. W gastronomii noszenie odzieży ochronnej jest obowiązkowe.

Wideo

Załączniki

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Gastro Gal. Dariusz Kuśnierz sp.j.

Gastro Gal. Dariusz Kuśnierz sp.j., Rzeszów

Opinie (4)

Opinie o firmie Gastro Gal. Dariusz Kuśnierz sp.j.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Hubert
Hubert
5.0
07.05.2019
Mają tu ogromny wybór mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej. Polecam.
Maciej
Maciej
5.0
03.03.2019
Współpraca z firmą Gastro Gal przebiegła bezproblemowo. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich oferty.
Artur
Artur
5.0
05.01.2019
Jestem zadowolony z jakości usług jakie świadczy firma Gastro Gal. Mają ogromny wybór kuchenek, pieców i urządzeń. Polecam.
Katarzyna
Katarzyna
5.0
27.11.2018
Prowadzę własną restaurację i od firmy Gastro Gal mam prawie całe wyposażenie kuchni. Wszystkie sprzęty sprawują się świetnie. Polecam.