Specjalizujemy się w zakładaniu ogrodów o różnej powierzchni
Specjalizujemy się w zakładaniu ogrodów o różnej powierzchni, Garden Adam Kuracki, Nowy Brzozów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8361180358
REGON: 750207878
Rok założenia:
2007

O firmie

Przedsiębiorstwo Garden znajduje się w Nowym Brzozowie, w powiecie sochaczewskim, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2007 roku. Zajmujemy się projektowaniem ogrodów. Właścicielem jest Adam Kuracki.

Oferta

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Specjalizujemy się w wykonywaniu różnego rodzaju zadań z zakresu ogrodnictwa. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Zakres naszych obowiązków obejmuje urządzanie terenów zieleni, zakładanie trawników, tworzenie terenów rekreacyjnych, sadzenie kwiatów, sadzenie drzew, a także zakładanie parków. Ponadto specjalizujemy się w układaniu kostki brukowej, wycinaniu drzew i koszeniu trawników. W okresie zimowym zajmujemy się odśnieżaniem dachów i odśnieżaniem posesji.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, za pomocą których możemy przygotować projekty i wizualizacje ogrodów. Dzięki temu klienci mogą sobie lepiej wyobrazić efekt.

Do prac ogrodniczych używamy specjalistycznych narzędzi. Dodatkowo oferujemy wykonywanie porządków sezonowych, usuwanie liści, koszenie boisk sportowych i montaż systemów automatycznego nawadniania. Klientom proponujemy też usługi związane z ochroną i zabezpieczaniem roślin przed szkodnikami.

Uzupełnieniem naszych obowiązków jest tworzenie oczek wodnych, tworzenie terenów rekreacyjnych i skuteczne zabezpieczanie działek przed kretami. Ogrodnictwo to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Zawsze staramy się, by dany projekt był oryginalny i niepowtarzalny.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Garden w Nowym Brzozowie.

Zakres działalności

Obsługa inwestycji
Informacje dodatkowe
Wizualizacja standardowa
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Klienci indywidualni
Spółki
Zasięg działalności
Lokalny

Artykuły

Zakładanie i pielęgnacja ogrodów w parkach
Zakładanie i pielęgnacja ogrodów w parkach
Teren parku powinien zostać odpowiednio zaaranżowany. Najlepiej jeśli zajmą się tym specjaliści z firmy ogrodniczej wyspecjalizowanej w tej kwestii

Wideo

Kontakt

Kontakt Garden Adam Kuracki

Garden Adam Kuracki, Nowy Brzozów

Opinie (1)

Opinie o firmie Garden Adam Kuracki

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Paula
Paula
5.0
09.05.2019
Wspaniałe są te wasze ogrody. Zrobiliście mi dokładnie taki jak sobie wymarzyłam. Dziękuję.