Elewacje, docieplenia budynków, termomodernizacje i rusztowania
Elewacje, docieplenia budynków, termomodernizacje i rusztowania, Gard. Elewacje, wynajem rusztowań., Zielona Góra

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9291576955
REGON: 80405654

O firmie

Siedziba firmy Gard znajduje się w Zielonej Górze. Specjalizujemy się w stawianiu rusztowań. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2000 roku. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Rafał Gałkowski.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Gard jest sprzedaż, dzierżawa oraz montaż rusztowań. W naszej ofercie można znaleźć rusztowania elewacyjne, warszawskie, przejezdne oraz fasadowe. Zapewniamy, że oferowane przez nas rusztowania spełniają wszelkie obowiązujące normy oraz przepisy. Możemy zaproponować rusztowania typu Pletac 70, które charakteryzują się szybkim i bezpiecznym montażem, długą żywotnością, łatwym transportem, stabilnością oraz możliwością obudowania prawie każdego obiektu.

Ponadto oferujemy:
  • ocieplenia,
  • zsypy budowlane,
  • drabiny aluminiowe,
  • siatki rusztowaniowe.
Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż konsoli, dźwigarów, ram uskokowych oraz trawersów. Produkty, jakie mamy w ofercie, wykonane są z wysokogatunkowych ocynkowanych elementów, w tym elementów stalowych, aluminium, sklejki antypoślizgowej czy desek burtowych i drewnianych podestów. Rusztowania znajdą zastosowanie podczas tynkowania, malowania ścian, ocieplania budynków, mycia okien czy montażu instalacji przemysłowych. Ponadto idealnie nadadzą się także podczas prac dekarskich.

Zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem podczas wyboru rusztowań i innych produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także bezpieczeństwo.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z firmą Gard.

Artykuły

Na jakiej podstawie wybrać rusztowanie elewacyjne?
Na jakiej podstawie wybrać rusztowanie elewacyjne?
Wybór rusztowania elewacyjnego to duże wyzwanie. Inwestycja w rusztowanie nie jest mała, więc powinniśmy dołożyć starań, by zdecydować się na najlepsze.
Jak rozwijał się rynek rusztowań w Polsce?
Jak rozwijał się rynek rusztowań w Polsce?
Transformacja ustrojowa dotknęła całego rynku, w tym branży rusztowań, która od lat dziewięćdziesiątych przeszła daleką drogę ku nowoczesności i bezpieczeństwu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Gard. Elewacje, wynajem rusztowań.

Gard. Elewacje, wynajem rusztowań., Zielona Góra

Opinie (4)

Opinie o firmie Gard. Elewacje, wynajem rusztowań.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kazik
Kazik
5.0
07.05.2019
Zdecydowałem się na rusztowanie fasadowe, wysoka jakość. Na pewno jeszcze skorzystam z ich oferty. Polecam.
Maksymilian
Maksymilian
5.0
27.03.2019
Podjęli się stawiania rusztowania do ocieplenia budynku. Super, polecam.
Konrad
Konrad
5.0
25.01.2019
Dłgo szukałem firmy, w której kupię wysokiej jakości rusztowanie w dobrej cenie. Pracownik firmy Gard doradził mi rusztowanie warszawskie, które spełnia moje oczekiwania. Polecam serdecznie.
Jan
Jan
5.0
10.11.2018
Bardzo rzetelna firma, współpracuję z nimi od dłuższego czasu. Oferują wysokiej jakości rusztowania warszawskie, a cena za wynajem jest atrakcyjna. Polecam.