Profesjonalne usługi z zakresu galwanotechniki
Profesjonalne usługi z zakresu galwanotechniki, Galwan s.c., Rumunki Skępskie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8931094415
REGON: 910245496
Rok założenia:
1996
Branża:

O firmie

Firma Galwan istnieje od 1996 roku. Zajmujemy się cynkowaniem galwanicznym na wysokiej jakości automatach galwanizerskich. Siedziba naszej działalności znajduje się w Rumunkach Skępskich, w powiecie lipnowskim, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zakładem zarządzają Stanisław Witkowski oraz Małgorzata Napiórska.

Oferta

Oferta naszej spółki Galwan z Rumunek Skępskich jest skierowana głównie do producentów działających w branży metalowej. Oferujemy im profesjonalne usługi, które świadczymy szybko, sprawnie i zawsze na czas. Dzięki wyposażeniu warsztatu w najnowocześniejsze specjalistyczne maszyny, własnemu laboratorium analitycznemu oraz nowoczesnej oczyszczalni ścieków możemy zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Zatrudniamy doświadczonych oraz kompetentnych pracowników, dzięki którym realizacja zleceń przebiega szybko i bezproblemowo.

Osobom zainteresowanym naszą ofertą proponujemy:
  • cynkowanie w bębnach,
  • cynkowanie na zawieszkach,
  • cynkowanie w kąpielach alkalicznych,
  • odwodornianie,
  • fosforanowanie,
  • lakierowanie termoutwardzalne.
Współpracujemy ze światowymi liderami w dziedzinie galwanotechniki, stosujemy najwyższej klasy technologie i chemikalia. Dodatkowo posiadamy własną aparaturę kontrolo-pomiarową do monitorowania procesów produkcyjnych. Wszystko to sprawia, że możemy zapewnić Klientom doskonałą jakość.

Zachęcamy do współpracy. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny!

Zapraszamy do kontaktu z firmą w Rumunkach Skępskich.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Galwan s.c.

Galwan s.c., Rumunki Skępskie

Opinie (0)

Opinie o firmie Galwan s.c.