Geodezja na najwyższym poziomie
Geodezja na najwyższym poziomie, Gallus Andrzej Usługi geodezyjne, Grodków

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 15:30
Wt.
07:30 - 15:30
Śr.
07:30 - 15:30
Cz.
07:30 - 15:30
Pt.
07:30 - 15:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7531103825
REGON: 532388357
Dodatkowe kontakty:

506 421 062

Rok założenia:
2000

O firmie

Firma, którą prowadzi Andrzej Gallus istnieje na rynku od 2003 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Grodkowie, na terenie województwa opolskiego. Zajmujemy się świadczeniem usług geodezyjnych.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności naszej firmy są usługi geodezyjne i kartograficzne. Posiadamy 16-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje tyczenie działek, sporządzanie pomiarów terenowych, wykonywanie map geodezyjnych, wyznaczanie granic, sporządzanie map do celów sądowych i projektowych, a także tyczenie przyłączy. Dodatkowo zajmujemy się podziałek działek, przeprowadzaniem inwentaryzacji budynków i sporządzaniem dokumentacji powykonawczej.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Na życzenie klientów podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań. Geodezja to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń geodezyjnych, które pozwalają nam na wykonywanie bardzo dokładnych pomiarów w terenie. W ofercie mamy także uzbrojenia terenu. Do naszych obowiązków należy również tyczenie urządzeń infrastruktury technicznej i sieci uzbrojenia terenu, dróg i innych obiektów inżynierskich.

Wykonujemy również pomiary powierzchni lokali mieszkalnych oraz elewacji budynków, jak również pomiary objętości mas ziemnych. Uzupełnienie naszej oferty stanowi wykonywanie pomiarów kontrolnych budynków oraz budowli.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Grodkowa i okolic.

Kontakt

Kontakt Gallus Andrzej Usługi geodezyjne

Gallus Andrzej Usługi geodezyjne, Grodków

Opinie (0)

Opinie o firmie Gallus Andrzej Usługi geodezyjne