Profesjonalne krawiectwo dla służb mundurowych
Profesjonalne krawiectwo dla służb mundurowych, Gala Zakład Hafciarsko Krawiecki, Katowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6341007182
REGON: 270516639
Rok założenia:
1991

O firmie

Firma Gala istnieje na rynku od 1991 roku. Jesteśmy krajowym liderem w zakresie krawiectwa ciężkiego. Posiadamy bogate doświadczenie w branży, które zdobyliśmy dzięki nieustannej pracy. Siedziba naszego zakładu usługowego założonego przez Krystiana Brauhoffa mieści się w Katowicach. Specjalizujemy się w szyciu mundurów.

Oferta

Jesteśmy specjalistami w zakresie krawiectwa oraz hafciarstwa. Naszych pracowników wyróżnia wiedza i duże doświadczenie, co w połączeniu z użyciem nowoczesnych sprzętów daje gwarancję produktów najwyższej jakości. Charakteryzuje nas rzetelność oraz solidne i staranne wykonanie każdego szczegółu produkowanych przez nas mundurów górniczych.

W ciągu wieloletniej pracy nawiązaliśmy współpracę z renomowanymi dostawcami materiałów, dzięki czemu oferujemy trwałe oraz zawsze dobrze wyglądające mundury.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
  • mundury służbowe,
  • mundury górnicze galowe,
  • mundury dla orkiestry,
  • płaszcze galowe z ambassadora,
  • czako górnicze,
  • epolety,
  • patki górnicze.
Co więcej, oferujemy pióropusze białe i kolorowe, ręcznie haftowane sztandary, drzewce i gwoździe do sztandarów oraz reprezentacyjne szarfy czarno-białe. Mamy również do zaoferowania ręcznie wyhaftowane godła państwowe lub herby miast oraz dystynkcje, a także rękawiczki białe, futerały ze skóry na szpadę górniczą oraz same szpady górnicze z rapciami i chwostem.

Ponadto zajmujemy się miarowym szyciem mundurów nie tylko górniczych, ale również policyjnych, dla straży miejskiej, dla straży pożarnej itp. Zapewniamy terminową realizację wszelkich prac oraz dbamy o potrzeby i oczekiwania Klientów. O naszym profesjonalizmie świadczy wieloletnia współpraca z najwyższymi organami władzy państwowej i zarządami wielkich koncernów rynkowych, co pozwoliło nam zdobyć bogate doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Gala z Katowic.

Kontakt

Kontakt Gala Zakład Hafciarsko Krawiecki

Gala Zakład Hafciarsko Krawiecki, Katowice

Opinie (1)

Opinie o firmie Gala Zakład Hafciarsko Krawiecki

Średnia ocen

1.0

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
1.0
03.10.2019
Zakład Usługowy "Gala" uszył mi galowy mundur górniczy w którym bluza ma wiele elementów do poprawy i nie nadaje się do noszenia. Ponad pół roku od oddania do poprawy mam problem z odbiorem, gdyż firma nie miała czasu poprawić wad oraz przesuwa terminy oddania. Na moje stwierdzenie w rozmowie telefonicznej, że mija rok od daty zamówienia usłyszałem od pracownika, że może sobie trwać nawet 10 lat. Ostrzegam przed usługami tej firmy. Jeżeli chcecie uniknąć kłopotów to omijajcie ją z daleka.