Pomożemy zniwelować wady wymowy
Pomożemy zniwelować wady wymowy, Gaduła Gabinet Logopedii i Terapii Pedagogicznej Izabela Jagieło, Gorzów Wielkopolski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5992359504
Rok założenia:
2014
Branża:

O firmie

Gaduła to Gabinet Logopedii i Terapii Pedagogicznej, który prowadzi Izabela Jagieło. Naszą siedzibą jest Gorzów Wielkopolski. Od wielu już lat oferujemy wysokiej jakości usługi logopedyczne. Zachęcamy do poznania szczegółów oferty, także na naszej stronie internetowej.

Oferta

Gaduła to gabinet logopedyczny o nieprzypadkowej nazwie. Jako doświadczeni logopedzi doskonale zdajemy sobie sprawę, że trudności z wymową mogą być wstydliwe i stanowić problem w komunikacji nawet dla wyjątkowo otwartych osób. Na szczęście rzadko kiedy są to trwałe i nieusuwalne wady, a my wiemy jak sobie z nimi skutecznie radzić.

Zapewniamy nie tylko fachową opiekę i diagnostykę, ale przede wszystkim terapię logopedyczną. Uczymy komunikacji, która została zaburzona poprzez wady wymowy, a nawet jej braku. Kształtujemy właściwą wymowę. Nasze zajęcia zawsze odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Nasza oferta obejmuje wiele dziedzin (również pomoc dzieciom z problemami w nauce), a jej obecny kształt to:
 • usuwanie wad wymowy u dzieci i dorosłych,
 • diagnoza i terapia zaburzeń mowy,
 • terapia jąkania,
 • terapia pedagogiczna: (praca z dziećmi z problemami w nauce):
  • dysleksja,
  • dysgrafia,
  • dysortografia,
 • diagnoza i terapia zaburzeń mowy po chorobach np. wylew, rak itp.
Praca logopedy to odpowiedzialne i złożone zadanie, które wymaga podjęcia wielu małych, często żmudnych kroków. Niemniej w bardzo wielu przypadkach efekty są szybko zauważalne. Oprócz niwelacji wad wymowy, zajmujemy się jej uczeniem, a także rozumieniem, doskonaleniem umiejętności mówienia, czy korygowaniem i usuwaniem zaburzeń głosu. Pracę logopedyczną można rozpocząć z osobami w każdym wieku. Nasza propozycja to nie tylko terapie indywidualne dla dorosłych oraz dzieci, lecz również dla firm oraz szkół z całego Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Do Pacjentów możemy dojechać - także do okolicznych miejscowości, do 20km.

Najwyższy poziom usług jest możliwy dzięki naszej gruntownej wiedzy, a przede wszystkim doświadczeniu. Zatrudniamy wykwalifikowanych logopedów, którzy przez lata pracy pomogli już setkom Pacjentów. Zawsze to jest dla nas sprawa priorytetowa - ich zadowolenie i radość oraz pozbycie się problemu, który utrudniał im normalne funkcjonowanie.

Serdecznie zapraszamy!

Artykuły

Jąkanie – jak się go pozbyć? Poradnik
Jąkanie – jak się go pozbyć? Poradnik
Jąkanie to dolegliwość, która dotyczy setek tysięcy Polaków. Może być naprawdę uprzykrzająca życie. Na szczęście są sposoby, by się jej skutecznie pozbyć.

Wideo

Kontakt

Kontakt Gaduła Gabinet Logopedii i Terapii Pedagogicznej Izabela Jagieło

Gaduła Gabinet Logopedii i Terapii Pedagogicznej Izabela Jagieło, Gorzów Wielkopolski

Opinie (0)

Opinie o firmie Gaduła Gabinet Logopedii i Terapii Pedagogicznej Izabela Jagieło