Wykonujemy tłumaczenia dokumentów notarialnych i samochodowych
Wykonujemy tłumaczenia dokumentów notarialnych i samochodowych, Gabriela Jelitto-Piechulik, dr.tłumacz przysięgły języka niemieckiego, Kędzierzyn-Koźle

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7491730124
REGON: 531608503
Rok założenia:
2000

O firmie

Nazywam się Gabriela Jelitto-Piechulik i jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Moje biuro znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu, na terenie województwa opolskiego. Działalność prowadzę od 2000 roku. Zajmuję się tłumaczeniem różnego rodzaju dokumentów i tekstów.

Oferta

Posiadam 18-letnie doświadczenie jako tłumacz. Przez ten czas poznałam Państwa oczekiwania i znaczne poszerzyłam ofertę. Specjalizuję się w tłumaczeniu tekstów z języka niemieckiego. Z moich usług najczęściej korzystają klienci indywidualni oraz właściciele mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Oferuję tłumaczenia pisemne, tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia dokumentów, tłumaczenia sądowe, tłumaczenia pism urzędowych, tłumaczenia dokumentów samochodowych, a także tłumaczenia specjalistyczne. Pracuję za pomocą nowoczesnych technologii, które umożliwiają mi sprawną realizację powierzonych obowiązków zawodowych. W razie wątpliwości korzystam ze specjalistycznych słowników.

Ponadto specjalizuję się w zakresie tłumaczeń medycznych, dokumentów z Urzędu Stanu Cywilnego, a także dokumentów bankowych. Podejmuję się też tłumaczenia rozliczeń podatkowych. Nieustannie też poszerzam swoje kompetencje, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Staram się, by każde tłumaczenie zostało wykonane starannie i dokładnie.

Dokładam wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantuję terminowość i rzetelność.

Zapraszam do kontaktu klientów z Kędzierzyna-Koźla i okolic.

Kontakt

Kontakt Gabriela Jelitto-Piechulik, dr.tłumacz przysięgły języka niemieckiego

Gabriela Jelitto-Piechulik, dr.tłumacz przysięgły języka niemieckiego, Kędzierzyn-Koźle

Opinie (1)

Opinie o firmie Gabriela Jelitto-Piechulik, dr.tłumacz przysięgły języka niemieckiego

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
09.12.2014
Pełny profesjonalizm. Polecam. Jestem bardzo zadowolony.