Ogromny wybór materiałów budowlanych wysokiej klasy
Ogromny wybór materiałów budowlanych wysokiej klasy, Fumiko Małgorzata Stachera, Jerzmanowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 19:00
Wt.
07:00 - 19:00
Śr.
07:00 - 19:00
Cz.
07:00 - 19:00
Pt.
07:00 - 19:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5130001288
REGON: 120202883
Rok założenia:
2006

O firmie

Przedsiębiorstwo Fumiko znajduje się w Jerzmanowicach, w powiecie krakowskim, na terenie województwa małopolskiego. Działalność prowadzimy od 2006 roku. Zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych. Osobą decyzyjną jest Małgorzata Stachera.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu budownictwa i dystrybucji materiałów niezbędnych do prac budowlanych. Posiadamy 12-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i właścicieli firm, które działają w branży budowlanej.

W naszym składzie budowlanym znajdą Państwo takie produkty, jak:
  • styropian,
  • materiały wykończeniowe,
  • kostka brukowa,
  • pustaki,
  • beton,
  • cegły,
  • blachodachówka,
  • bloczki betonowe,
  • blacha trapezowa,
  • farby.
Nasze produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe. Chętnie podpowiemy Państwu, na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze materiałów budowlanych.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Uzupełnieniem naszego asortymentu są płyty kartonowo-gipsowe, materiały izolacyjne, wełny mineralne, artykuły malarskie i zaprawy murarskie.

Dodatkowo zajmujemy się układaniem dachów i wylewką fundamentów. Świadczymy usługi wykończeniowe, układamy kostkę brukową i docieplamy budynki. Dysponujemy własnym transportem, dlatego istnieje możliwość dowozu zamówionych produktów pod wskazany adres przez klienta. Ponadto zapewniamy klientom kontakt z z inspektorem nadzoru, architektem czy innym specjalistą budowlanym.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Fumiko w Jerzmanowicach.

Kontakt

Kontakt Fumiko Małgorzata Stachera

Fumiko Małgorzata Stachera, Jerzmanowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Fumiko Małgorzata Stachera

Tagi