Wynajem sprzętu rolniczego
Wynajem sprzętu rolniczego, Ftu G-Trans Przemysław Gbiorczyk, Pobiel

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6931998021
REGON: 366208292
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Firma Ftu G-Trans działa na rynku już od jakiegoś czasu. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Pobielu, na terenie powiatu górowskiego województwa dolnośląskiego. Zajmujemy się wynajmem sprzętu rolniczego. Właścicielem jest Przemysław Gbiorczyk.

Oferta

Rolnictwo to ciężki i pracochłonny zawód. Ponadto, są prace, do których wykonania potrzebujemy najczęściej odpowiedniego sprzętu. Bywa, że maszyna, którą posiadamy, akurat jest niesprawna lub po prostu nie opłaca nam się jej zakup. W takich przypadkach najlepiej wypożyczyć profesjonalny sprzęt oczywiście od najlepszej firmy.

Mało kto zna się na potrzebach rolników jak drugi rolnik. Z racji tego, usługi firmy Ftu G-Trans są idealne, gdyż sami mamy wieloletnie doświadczenie w gospodarce. Doskonale wiemy, czego gospodarz oczekuje od maszyny rolniczej i jaka, do których zadań jest najodpowiedniejsza.

Oferta naszego przedsiębiorstwa obejmuje: wynajem kombajnu New Holland oraz wynajem sieczkarni John Deere. Dodatkową opcją jest także możliwość zamówienia operatora maszyny. Zapewnimy usługi doświadczonego i wykwalifikowanego pracownika, który na rolnictwie zna się, jak mało kto.

Sieczkarnia, jaką Państwu proponujemy, idealnie nadaje się do przerobu kukurydzy, a kombajn ułatwi i usprawni zbiór zboża. Oprócz usług rolniczych zajmujemy się także transportem międzynarodowym. Nasi Klienci mogą nam zaufać i powierzyć najcenniejsze pakunki, które na pewno na czas dotrą we wskazane miejsce. Jesteśmy odpowiedzialni i rzeczowi. Cechujemy się najwyższą jakością markowego sprzętu i konkurencyjnymi cenami.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Artykuły

Wynajem maszyn rolniczych
Wynajem maszyn rolniczych
Firmy zajmujące się wypożyczaniem maszyn rolniczych oferują sprzęt taki jak np. kombajny, czy sieczkarnie. Klienci mogą także wypożyczyć maszynę z operatorem.

Wideo

Kontakt

Kontakt Ftu G-Trans Przemysław Gbiorczyk

Ftu G-Trans Przemysław Gbiorczyk, Pobiel

Opinie (4)

Opinie o firmie Ftu G-Trans Przemysław Gbiorczyk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ewelinka
Ewelinka
5.0
15.11.2019
Dobrze się z wami współpracuje. Solidna firma.
Mateusz
Mateusz
5.0
30.09.2019
Super jest ten wasz sprzęt. Dobre marki.
Fryderyk
Fryderyk
5.0
22.07.2019
To ważne, by sprzęt, który wynajmujecie był sprawny, ale też zadbany oraz czysty. Ogólnie robi to fajne wrażenie i widać, że o tym nie zapominacie.
Ireneusz
Ireneusz
5.0
03.05.2019
Bardzo lubię wypożyczać od was sprzęt. Jest zadbany i nowy. Widać, że zainwestowaliście w niego sporą sumę i teraz bardzo dbacie.
Tagi