Profesjonalne naprawy powypadkowe
Profesjonalne naprawy powypadkowe, Frankowski Krzysztof, Kraków

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9441171824
REGON: 357227661
Rok założenia:
1990

O firmie

Siedziba firmy, której właścicielem jest Krzysztof Frankowski, zlokalizowana jest w Krakowie. Specjalizujemy się w usługach blacharsko-lakierniczych. Na rynku krajowym z powodzeniem funkcjonujemy od ponad piętnastu lat, naszą działalność prowadzimy od 2000 roku. Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności naszej firmy są usługi związane z blacharstwem oraz lakiernictwem samochodowym. Możemy Państwu zaproponować świadczenie kompleksowych usług z zakresu dokonywania napraw powypadkowych. Klienci naszej firmy mają możliwość skorzystania z napraw bezgotówkowych na podstawie ubezpieczenia pojazdu.

Z zakresu usług blacharskich oferujemy naprawy takich części jak:
  • błotnik,
  • nadwozie,
  • dach,
  • drzwi,
  • lusterko,
  • nadkole,
  • progi,
  • zderzak.
Podejmiemy się usuwania wgnieceń po gradobiciu. Natomiast jeżeli chodzi o lakiernictwo samochodowe, możemy zaproponować lakierowanie błotnika, dachu, drzwi, klapy bagażnika oraz lusterka, a także maski i zderzaka. Podejmiemy się również malowania całego samochodu.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i rozmaitych przedsiębiorstw oraz instytucji.

Zatrudniona przez nas doświadczona i wykwalifikowana kadra pracownicza zapewnia rzetelną oraz kompletną obsługę. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Gwarantujemy rzetelność, terminowość i profesjonalizm.

Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy.

Zapraszamy!

Kontakt

Kontakt Frankowski Krzysztof

Frankowski Krzysztof, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Frankowski Krzysztof