Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
REGON: 02203461900000
Rok założenia:
2012

Polecane oferty

W przedszkolu Pozytywka staraliśmy się stworzyć miejsce całkowicie przyjazne dzieciom. Okres przeds...
W ofercie naszego przedszkola znajdą Państwo bogatą i różnorodną ofertę zajęć grupowych i indywidua...
W naszym przedszkolu dbamy o domową atmosferę i edukację dzieci. Staramy się doskonalić indywidualn...
Najważniejsze jest dla nas dziecko oraz jego potrzeby i wymagania. Każdemu naszemu małemu podopiecz...

O firmie

Numer REGON przedsiębiorstwa to: 02203461900000.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Świdnica w województwie dolnośląskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2012. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Kazimierza Wielkiego 50. Kod pocztowy do korespondencji to: 58-100 Świdnica. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 50.8604N, 16.48895E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: agugu@free.ngo.pl. Przedsiębiorstwo "Frajda. Punkt przedszkolny niepubliczny" działa od lat w branży Przedszkola niepubliczne.

Przedszkole zapewnia fachową opiekę dzieciom w wieku od lat 3 do 5, pełniąc przy tym funkcje opiekuńcze, wychowawcze oraz edukacyjne tak ważne na tym etapie rozwoju dziecka. Dzięki wykwalifikowanej kadrze przedszkolnej dzieci mają zapewnioną możliwość wspólnej zabawy i nauki, co rozwija ich indywidualne umiejętności i zainteresowania oraz przygotowuje dziecko do podjęcia obowiązków szkolnych.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 605 357 090.

Kontakt

Kontakt Frajda. Punkt przedszkolny niepubliczny

Frajda. Punkt przedszkolny niepubliczny, Świdnica

Opinie (0)

Opinie o firmie Frajda. Punkt przedszkolny niepubliczny