Grawerowanie i laserowa obróbka materiałów
Grawerowanie i laserowa obróbka materiałów, Formaks New Technologies, Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9371158881
REGON: 072918986
Rok założenia:
2004

O firmie

Firma Formaks New Technologies znajduje się w Jaworze, w powiecie bielskim, w województwie śląskim. Właścicielem firmy jest Ireneusz Kożdoń. Na rynku działamy od 2004 roku i zajmujemy się obróbką metali za pomocą wykorzystania lasera i grawerowania.

Oferta

Od wielu lat zajmujemy się obróbką różnorodnych materiałów z wykorzystaniem nowoczesnych technologi. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu możemy zagwarantować szybką realizację i przygotowanie przedmiotów mało i wielkogabarytowych. W naszej ofercie można znaleźć usługi takie jak:
  • znakowanie laserowe,
  • grawerowanie laserowe,
  • cięcie laserowe.
Do obróbki materiałów wykorzystujemy najnowszą technologię, jaką są lasery CO2 i fiber. W ten sposób możemy odbarwić powierzchnię materiałów, bez wchodzenia w głąb danego materiału. Sposób ten jest bardzo trwały i w większości przypadków zapewnia znakowanie niemożliwe do usunięcia. Pracujemy na materiałach takich jak stal nierdzewna, aluminium anodowane, pleksi, mosiądz, szkło, karton, papier, a nawet tkaniny.

Dzięki tej metodzie możemy spersonalizować wiele gadżetów reklamowych, a także oznaczyć elementy narzędzi i maszyn. Pracujemy z różnymi rodzajami materiałów, np.stal nierdzewna, stal czarna, stal azotowana, stal hartowana ertalon i inne.

Oznaczamy materiały poprzez technologię zwaną grawerowaniem laserowym. Ta metoda również jak przy wykorzystaniu lasera pozwala na oznaczenie materiału w bardzo trwały sposób. Wykorzystując nasze maszyny, możemy wniknąć wgłąb struktury, danej materii.

Grawerujemy w materiałach takich jak: sklejka, pleksi, laminat, a także w metalach: aluminium anodowane, stal nierdzewna, mosiądz.

Cięcie laserowe polega na bezkontaktowym wycinaniu dowolnych wzorów w różnych materiałach. Posiadamy najwyższej klasy plotery laserowe pochodzące od austriackiej firmy Trotec. Dzięki temu możemy precyzyjnie wyciąć powierzchnię z materiałów takich jak: sklejka, balsa, pleksi, hips, laminat, karton, papier, filc, tkaniny, silikon.

Wszystkie używane przez nas metody pozwalają na wykonanie produktów takich jak:
  • tabliczki znamionowe,
  • tabliczki inwentaryzacyjne,
  • tabliczki opisowe,
  • tabliczki reklamowe,
  • tabliczki pamiątkowe,
  • pulpity opisowe na panele kontrolne.
Ponadto wykonujemy ozdoby dekoracyjne i świąteczne, a także niestandardowe elementy produkcyjne.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy Formaks New Technologies w Jaworze. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Formaks New Technologies

Formaks New Technologies, Bielsko-Biała

Opinie (0)

Opinie o firmie Formaks New Technologies