Projekty i stylizacje ogrodów
Projekty i stylizacje ogrodów, Floresy Noskowicz Agnieszka, Myszków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5771822719
REGON: 240061719
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa Ogrody, zarządzanego przez Agnieszkę Noskowicz, mieści się w Myszkowie, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się projektowaniu terenów zielonych. Początki naszej działalności sięgają 2004 roku.

Oferta

Zakres działalności firmy Ogrody obejmuje projektowanie, zakładanie, a także pielęgnację ogrodów oraz terenów zielonych. Projekty przedstawiamy klientom w formie wizualizacji komputerowej. Do tej pory wykonaliśmy już zarówno małe ogródki, jak i bardziej skomplikowane realizacje. Staramy się, aby wszystko było dokładnie przemyślane oraz tworzyło harmonijną całość. Tylko starannie zaprojektowany i wykonany ogród może stać się azylem, w którym znajdą Państwo chwile relaksu dla duszy oraz ciała.

Świadczymy rozmaite usługi ogrodnicze. Podejmujemy się wykonania prac ziemnych, niwelacji terenu i przygotowania podłoża. Oprócz tego zapewniamy sprawny montaż przydomowych oczyszczalni ścieków, czy odwodnień. Dodatkowo zajmujemy się wykonawstwem wysokiej jakości ogrodzeń.

Do naszych obowiązków należy również układanie kostki brukowej bądź granitowej. Oprócz tego proponujemy montaż automatycznych systemów nawadniania oraz instalacji oświetleniowej. Ponadto oferujemy różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne, by roślinność była zawsze piękna.

Gwarantujemy terminową realizację zleceń. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Chętnie na wszystkie odpowiemy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą i nawiązania współpracy z przedsiębiorstwem Ogrody w Myszkowie.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Floresy Noskowicz Agnieszka

Floresy Noskowicz Agnieszka, Myszków

Słowa kluczowe

Opinie (12)

Opinie o firmie Floresy Noskowicz Agnieszka

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Konrad
Konrad
5.0
20.03.2019
Jeśli chcecie kupić wiązankę i nie przepłacić, koniecznie wybierzcie się do kwiaciarni Floresy.
Olga
Olga
5.0
01.01.2019
Ostatnio kupiłam tam kwiat doniczkowy do kuchni. Jest piękny. Pani Agnieszka podpowiedziała mi, jak o niego dbać.
Mirek
Mirek
5.0
30.11.2018
Moim zdaniem to najlepsza florystka w okolicy. Widać, że ma spore doświadczenie w branży. Polecam jej usługi.
Jagoda
Jagoda
5.0
20.09.2018
W kwiaciarni Floresy znajdziecie między innymi kwiaty w koszach i skrzynkach. To dobry pomysł na podarunek urodzinowy lub imieninowy.
Marysia
Marysia
5.0
22.07.2018
Florystka przygotowała dla mnie wyjątkowy bukiet ślubny. Spełniła wszystkie moje oczekiwania.
Dawid
Dawid
5.0
26.05.2018
Do Pani Agnieszki zgłosiliśmy się, gdy zaczęliśmy planować nasze wesele. Zleciliśmy jej dekoracje kościoła i sali weselnej. Spisała się doskonale.
Klaudia
Klaudia
5.0
28.03.2018
Pani Agnieszka to bardzo kreatywna osoba. Ma mnóstwo świetnych pomysłów. Na pewno niebawem znowu odwiedzę jej kwiaciarnię.
klientka
klientka
5.0
20.09.2017
Jestem mega zadowolona z wykonanego ogrodu ,projekt od razu trafiony, terminowe wykonanie i pożądany efekt końcowy.Polecam
Monia
Monia
5.0
01.08.2017
Dekoracje ślubne Pani Agnieszki są przecudne dużo by pisać po prostu trzeba zobaczyć to na własne oczy.
Grażyna
Grażyna
5.0
11.02.2017
Wstyd przyznać, że do tej pory nie dodałam swojej opinii. Kwiaciarnia super - duży wybór i asortyment, kompetencja Pani Agnieszki godna największego uznania - robi po prostu cuda z kwiatami. Sama Pani Agnieszka to już inny temat. Przemiła, zawsze uśmiechnięta, cierpliwa w stosunku do wszystkich klientów. Osoba z pasją i empatią. Osobiście zrobiłam już trochę zakupów w kwiaciarni ale zawsze tam wracam i polecam moim znajomym. Bardzo zadowolona klientka.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
14.01.2016
Najlepsza kwiaciarnia w Myszkowie ,najmilsza obsługa i cudowne kompozycje i dekoracje z kwiatów. polecam firmę pani Agnieszki
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
11.11.2015
Pani Agnieszka z kwiatami porafi czynić cuda .Robi przepiękne dekoracje na różne okazje. Ja kupiłam akurat wiązanki na groby i już wiem,że zafunduję sobie dekorację na święta. Polecam kwiaciarnię Floresy i pozdrawiam przemiłą właśćicielkę.//nick:medium78