Regeneracja filtrów cząstek stałych
Regeneracja filtrów cząstek stałych, Fixwheel Tomasz Słomiński, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9121678958
REGON: 21090627
Rok założenia:
2009

O firmie

Siedziba firmy Fixwheel znajduje się we Wrocławiu. Działalność prowadzimy od 2009 roku. Mamy spore doświadczenie branżowe, dlatego możemy zagwarantować, że świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Właścicielem firmy jest Tomasz Słomiński.

Oferta

Specjalnością firmy Fixwheel jest kompleksowa obsługa filtrów cząstek stałych. Zajmujemy się tylko tym, dlatego jesteśmy profesjonalistami w tej dziedzinie. Nasza praca skupiona jest na diagnostyce auta pod kątek filtra DPF. Po regeneracji przeprowadzamy montaż filtra, a następnie wykonujemy jazdę próbną w celu sprawdzenia parametrów z czujników, które obsługują filtr DPF. Zapewniamy fachowe wsparcie dla warsztatów. Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów, gdyż uważamy, że jest to naszą najlepszą wizytówką.

Oferta firmy Fixwheel to przede wszystkim:
  • czyszczenie filtra DPF,
  • diagnostyka filtra DPF,
  • naprawa filtra DPF,
  • regeneracja filtra DPF,
  • sprzedaż filtra DPF,
  • usuwanie filtra DPF,
  • wypalanie filtra DPF.
Diagnostyka filtra FAP, DPF to proces, który ma na celu sprawdzenie stanu technicznego filtra przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu, specjalnie zaprojektowanych procedur diagnostycznych, a także wraz z konsultacją z klientem. Pozwala to na zakwalifikowanie, bądź odrzucenie filtra do regeneracji. Dzięki diagnostyce klienci mogą uniknąć nieuzasadnionych kosztów związanych z regeneracją filtra, który już się do tego nie nadaje.

Jeżeli filtra nie można zregenerować to klientowi oferujemy sprzedaż już zregenerowanego filtra DPF/FAP. Każdy z nich jest objęty gwarancją. Jeśli jednak filtr można zregenerować to prace wykonujemy zgodnie ze specjalistyczną procedurą w ściśle kontrolowanych warunkach. Taki proces za każdym razem kończy się testami odbiorczymi, a te są potwierdzone odpowiednim certyfikatem.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Fixwheel.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Artykuły

Jak dbać o filtr cząstek stałych?
Jak dbać o filtr cząstek stałych?
Dbanie o prawidłowość działania filtrów DPF, polega na trzech różnych procesach: pasywnej regeneracji, wymuszonym wypalaniu oraz regeneracji warsztatowej.
Wypalanie filtra DPF w trybie serwisowym
Wypalanie filtra DPF w trybie serwisowym
Najtańszym sposobem na oczyszczenie filtra cząstek stałych, jest jego wypalanie w trybie serwisowym, po podłączaniu do komputera zwiększającego obroty silnika.
Sprzedaż, regeneracja, wypalanie oraz diagnostyka filtrów cząstek stałych DPF!
Sprzedaż, regeneracja, wypalanie oraz diagnostyka filtrów cząstek stałych DPF!
Jednym z najlepszych warsztatów zajmujących się filtrami cząstek stałych DPF, jest zakład należący do Tomasza Słomińskiego. Znajdziesz go we Wrocławiu.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Fixwheel Tomasz Słomiński

Fixwheel Tomasz Słomiński, Wrocław

Opinie (8)

Opinie o firmie Fixwheel Tomasz Słomiński

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Elka
Elka
5.0
01.05.2019
Mój filtr niestety już się nie nadawał do naprawy, dlatego zaproponowano mi naprawę już zregenerowanego. Zdecydowałem się na zakup, a auto działa bezproblemowo ze zregenerowanym już filtrem.
Filip
Filip
5.0
19.04.2019
Mają w ofercie filtry cząstek stałych w dobrych cenach. Kupiłem od nich taki i jestem zadowolony.
Karol
Karol
5.0
21.03.2019
Sprawdzili filtr pod kątem stanu technicznego i podjęli się jego naprawy. Za niewielką cenę zrobili coś, za co konkurencja chciała zdecydowanie więcej.
Bolek
Bolek
5.0
19.03.2019
Zregenerowany filtr DPF w bardzo dobrej cenie. Działa bez zarzutu. Polecam.
Tomasz
Tomasz
5.0
18.02.2019
Profesjonaliści. Widać, że działają na rynku od wielu lat. Naprawę wykonali bardzo szybko, dlatego ich polecam.
Łukasz
Łukasz
5.0
15.01.2019
Korzystałem ostatnio z usług tego warsztatu i jestem zadowolony z efektu. Za w sumie niewielkie pieniądze udało mi się naprawić filtr cząstek stałych. Teraz mam spokój na kilka lat.
Irek
Irek
5.0
09.01.2019
Na regeneracji filtrów FAP znają się doskonale. Auto znowu działa jak powinno, bez najmniejszych problemów.
Julietta
Julietta
5.0
30.11.2018
Profesjonalna regeneracja filtra cząstek stałych. Wszystko szybko i dokładnie wykonane. Jak najbardziej polecam ten warsztat.