Szeroki wybór osłon okiennych
Szeroki wybór osłon okiennych, Firma Maat, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8510311967
REGON: 005459795
KRS: 0000083576
Rok założenia:
1990

O firmie

Siedziba firmy Maat znajduje się w Szczecinie. Spółka założona przez Małgorzatę Drozdowską, Grzegorza Drozdowskiego i Jakuba Szulczyka specjalizuje się w produkcji i sprzedaży osłon okiennych. Firma rozpoczęła działalność w 1989 roku i nieustannie się rozwija. Oferuje rozwiązania dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

Oferta

Osłony okienne to niezbędne wyposażenie każdego domu, mieszkania i obiektu usługowego. Jeśli szukają Państwo wytrzymałych i estetycznych rozwiązań, to najlepszym pomysłem będzie skorzystanie z oferty firmy Maat. Od prawie 30 lat przedsiębiorstwo produkuje osłony do okien i drzwi i osiągnęło w tym najwyższym poziom. Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i atrakcyjne ceny. Po wykonaniu pomiarów pracownicy spółki wytwarzają odpowiednie osłony i następnie je precyzyjnie montują. Do produkcji używane są wyłączenie sprawdzone i wytrzymałe materiały takie jak aluminium, PCV, drewno, bambus oraz niepalne tkaniny w różnych kolorach.

Firmowe produkty Maat to przede wszystkim żaluzje pionowe. Można wśród nich znaleźć klasyczne rozwiązania oraz produkty przeznaczone do okien skośnych, połaciowych i łukowych, w tym sterowane elektrycznie. W zakładzie produkowane są także rolety wewnętrzne i rolety zewnętrzne. Te pierwsze dzielą się na rolety w kasecie i bez kasety oraz przeznaczone do inwazyjnego albo nieinwazyjnego montażu. Zewnętrzne poza funkcją dekoracyjną zabezpieczają obiekt przed działaniem warunków atmosferycznych i wtargnięciem niepowołanych osób. Uzupełnieniem wytwarzanych osłon są moskitiery przesuwane i rolowane, a także drzwi moskitierowe.

W ofercie Maat w Szczecinie znajdują się także artykuły innych producentów takie jak:
  • markizy tarasowe
  • markizy balkonowe
  • żaluzje fasadowe
  • refleksole
  • markizorolety
  • plisy
  • systemy panelowe
Do wielu z oferowanych produktów można dołączyć automatykę i sterować nimi zdalnie. Jest to szczególnie ważne w przypadku rolet antywłamaniowych. Nowoczesne rozwiązania pozwalają nawet na zaprogramowanie czasu podnoszenia i opuszczania osłon, co symuluje obecność ludzi wewnątrz budynku.

Osłony idealnie sprawdzają się w domach, w tym tych oferowanych przez firmę. Spółka prowadzi sprzedaż domów jednorodzinnych położnych w spokojnej okolicy, zaledwie 20 minut jazdy od stolicy województwa zachodniopomorskiego. Domy są przestronne i wykonane z wytrzymałych materiałów, dlatego nadają się do zamieszkania przez rodziny z dziećmi.

Pełną ofertę handlową firmy Maat oraz więcej zdjęć znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Firma Maat

Firma Maat, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Firma Maat