Wydobycie i sprzedaż piasku
Wydobycie i sprzedaż piasku, Firma Bresso Jan Bresso, Guzice PIASKOWNIA

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
07:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6920205749
REGON: 390027608
Rok założenia:
1986

O firmie

Siedziba firmy Bresso znajduje się w Guzicach, w powiecie polkowickim, w województwie dolnośląskim. Przedsiębiorstwo założone w 1987 roku przez Jana Bresso zajmuje się usługami budowlanymi oraz sprzedażą kruszyw. Należy do niego kopalnia Guzice II, położona niedaleko Polkowic. Leży w dogodnym miejscu do odbioru materiałów budowlanych.

Oferta

Kruszywa to materiały powszechnie stosowane podczas prac budowlanych i drogowych. Najlepsze jakościowo kruszywa w dobrej cenie znajdą Państwo w ofercie firmy Bresso. Wydobywane we własnej kopalni materiały dostępne są do odbioru przez całą dobę. W ofercie znajdują się takie certyfikowane kruszywa jak:
  • piasek
  • pospółka
  • żwir
  • tłuczeń
Firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dostarcza wymienione materiały na miejsce inwestycji i odbiera z niego odpady, np. ziemię i gruz. Do tego celu stosowane są wywrotki i ciągniki siodłowe z przyczepami o dużej pojemności. Co ważne ciężarówki oraz inne maszyny budowlane dostępne są do wynajęcia lub sprzedaży. Maszyny te to koparki, równiarki, ładowarki, spychy i walce.

Pojazdy używane są przez Bresso także podczas realizowanych inwestycji budowlanych i drogowych. Przedsiębiorstwo przygotowuje podłoże pod asfalt, układa bruk i kopie pod kanalizację deszczową oraz sanitarną. Dodatkowo firma zajmuje się rozbiórkami i oferuje miejsca w hotelu pracowniczym.

Więcej informacji dotyczących firmy Bresso znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają je pod podanym numerem telefonu.

Marki i specjalizacje

Sprzęt, którym dysponuje firma pochodzi od takich marek jak Baukhema, Hanomag, Renault, STA, Deutz, New Holland, JCB, Zettel Mayer.

Artykuły

Kruszywa i ich rodzaje
Kruszywa i ich rodzaje
Kruszywa dzielimy przede wszystkim na mineralne i sztuczne. Czym się różnią? Jak je przechowywać? Do czego się je stosuje? Dowiesz się z poniższego artykułu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Firma Bresso Jan Bresso

Firma Bresso Jan Bresso, Guzice PIASKOWNIA

Opinie (6)

Opinie o firmie Firma Bresso Jan Bresso

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Filip
Filip
4.0
27.09.2019
Kilka razy wynajmowałem od nich maszyny budowlane. Warto skorzystać z tej możliwości, bo mają niskie ceny, a sprzęt jest w dobrym stanie.
Adrian
Adrian
5.0
26.07.2019
Firma Bresso pomogła mi z usunięciem niepotrzebnej po budowie domu ziemi. Przyjechali i wywieźli ją własną ciężarówką. Na szczęście nie muszę już patrzeć na hałdę piachu pod oknem.
Konrad
Konrad
5.0
24.05.2019
Firma Bresso obsługuje budowę, którą kieruję. Każdego dnia dowozi kruszywa i wywozi odpady. Możemy na niej polegać.
Kazik
Kazik
5.0
01.03.2019
Warto skorzystać z ich pomocy, bo prace ziemne wykonują naprawdę profesjonalnie. Mają ciężki sprzęt i zatrudniają doświadczonych operatorów, dlatego nawet głębokie wykopy nie są dla nich problemem.
Mateusz
Mateusz
5.0
13.01.2019
Firma Bresso zaopatruje realizowane przez moją firmę inwestycje w kruszywa. Cenię sobie współpracę z nimi, ponieważ materiały są dobrej jakości, a przy tym atrakcyjne cenowo.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
06.11.2018
Polecam firmę Bresso. Mają kruszywo wysokiej jakości i to w dobrej cenie.