Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7151534708
REGON: 140953071
Rok założenia:
2007

O firmie

Prowadzone przez nas biuro rachunkowe Finansus ma swoją siedzibę w Warszawie. W branży działamy od 2007 roku. Posiadamy bogate doświadczenie z zakresu księgowości i rachunkowości, dlatego też wszystkim naszym Klientom możemy zaproponować kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Katarzyna Dylewska.

Oferta

Nasze biuro rachunkowe Finansus działa na terenie Warszawy. W branży funkcjonujemy od 10 lat. Posiadamy duże doświadczenie, które pomaga nam w codziennej pracy. Przez lata udało nam się zdobyć zaufanie wielu Klientów.

Państwa zadowolenie jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy w indywidualny sposób. Specjalizujemy się w obsłudze księgowej małych i średnich firm o różnym profilu działalności. Zespół naszych specjalistów za priorytet stawia sobie zapewnienie przedsiębiorstwom bezpieczeństwa podatkowego oraz przejrzystości finansowej. Nieustannie się rozwijamy i śledzimy zmiany zachodzące w prawie. Klientom gwarantujemy pełną dyskrecję oraz działanie w zgodzie z zasadami etyki zawodowej.

W ramach działalności naszego biura zajmujemy się: udzielaniem fachowej pomocy w zakresie rejestracji oraz likwidacji i przekształceń działalności gospodarczych. Podejmujemy się prowadzenia ewidencji środków trwałych oraz sporządzania rocznych rozliczeń podatkowych. Ponadto prowadzimy podatkową księgę przychodów i rozchodów oraz świadczymy usługi w zakresie obsługi oraz rozliczeń pracowników.

Dodatkowo, zajmujemy się również obsługą kadrowo-płacową oraz udzielaniem porad w zakresie optymalizacji kosztów pracowniczych. Nasi specjaliści prowadzą akta osobowe pracowników, przygotowują również umowy o pracę i listy płac. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Opracowujemy regulaminy pracy i przygotowujemy raporty dla zarządu.

Poza tym, prowadzimy księgi handlowe oraz zajmujemy się bieżącym monitorowaniem rozliczeń Klientów z kontrahentami. Przygotowujemy sprawozdania dla GUS-u i NBP. Sporządzamy wnioski i deklaracje dla PFRON-u, a ponadto pomagamy przy rozliczaniu dotacji oraz opracowywaniu wniosków kredytowych, czy też leasingowych. Klientom możemy również zaproponować profesjonalną obsługę w zakresie zabezpieczania danych.

Wszelkie zlecenia realizujemy rzetelnie i terminowo. Naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Klientów. Jesteśmy elastyczni oraz otwarci na wszelkie formy współpracy. Wszystkie zainteresowane osoby odsyłamy na naszą stronę internetową, a także zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt

Kontakt Finansus Katarzyna Dylewska

Finansus Katarzyna Dylewska, Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Finansus Katarzyna Dylewska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
29.12.2014
a ja własnie powiem, że bardzo rzetelna. Z p. Katarzyną jestem już od ponad 3 lat (Spółka z o.o.) i nie mogę zaakceptować tego typu komentarzy. także polecam LOGIT CAPITAL Sp. z o.o.