Kompleksowe usługi rachunkowe
Kompleksowe usługi rachunkowe, Fides. Kancelaria podatkowa. M. Stanowska, Ruda Śląska

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 19:00
Wt.
09:00 - 19:00
Śr.
09:00 - 19:00
Cz.
09:00 - 19:00
Pt.
09:00 - 19:00
Sb.
09:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6412113461
REGON: 240720613
Rok założenia:
2007

O firmie

Kancelaria podatkowa Fides zlokalizowana jest w Rudzie Śląskiej. Specjalizujemy się zarówno w rachunkowości, jak i podatkach. Posiadamy bogate doświadczenie, ponieważ na rynku działamy nieustannie od 2007 roku. Naszym priorytetem jest pomoc naszym Klientom. Właścicielem kancelarii podatkowej jest Monika Stanowska.

Oferta

Podstawowym przedmiotem działalności naszej kancelarii jest świadczenie kompleksowych usług podatkowych. Podejmiemy się prowadzenia ksiąg rachunkowych, ewidencji VAT oraz sporządzania rocznych rozliczeń PIT. Ponadto możemy Państwu zaproponować sporządzanie deklaracji podatkowych wraz z dostarczaniem ich do US, a także sporządzanie deklaracji ZUS (elektroniczna wysyłka deklaracji).

Jeżeli przekażecie nam Państwo część swoich obowiązków, na których wykonywanie i tak z całą pewnością nie macie Państwo najmniejszej ochoty, nie tylko zaoszczędzicie drogocenny czas, ale również zachowacie Państwo spokój ducha, a my z kolei zagwarantujemy kompleksowe spojrzenie na wszystkie problemy.

Ponadto zajmujemy się prowadzeniem spraw kadrowo-płacowych oraz ewidencji VAT i środków trwałych, a także sporządzaniem sprawozdań finansowych oraz statystycznych. Oferujemy Państwu również usługi w ramach prowadzenia księgi przychodów i rozchodów.

W naszej kancelarii pracuje wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza, dzięki której możemy zapewnić Państwu wysoki poziom usług. Gwarantujemy zawsze fachową obsługę oraz konkurencyjne ceny. Ponadto gwarantujemy rzetelne porady podatkowe dla firm.

Zapraszamy.

Zakres działalności

Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Reprezentacja klienta w urzędach i innych instytucjach
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Klienci indywidualni
Zasięg działalności
Lokalny

Kontakt

Kontakt Fides. Kancelaria podatkowa. M. Stanowska

Fides. Kancelaria podatkowa. M. Stanowska, Ruda Śląska

Opinie (0)

Opinie o firmie Fides. Kancelaria podatkowa. M. Stanowska