Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8511298542
REGON: 811085419
Rok założenia:
1997
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa MiM, prowadzonego przez Mariusza Mańkowskiego, zlokalizowana jest w Szczecinie. Prowadzimy sprzedaż dystrybutorów, liczników i pomp do paliwa. Oprócz tego oferujemy zbiorniki na benzynę, olej, czy nawozy. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1997 roku.

Oferta

Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy MiM w Szczecinie?
Warto skorzystać z oferty MiM, ponieważ dysonujemy bogatym asortymentem rozmaitych akcesoriów do stacji paliw, w tym liczników paliwa i pomp do oleju. Posiadamy produkty od renomowanych producentów w atrakcyjnych cenach. Współpracujemy z właścicielami zakładów produkcyjnych, gospodarstw magazynów oraz warsztatów. Służymy fachowym doradztwem.

Jakie produkty znajdą Państwo w ofercie firmy MiM?
W naszej ofercie znajdą Państwo zbiorniki na paliwo, benzynę, nawozy płynne, a także materiały chemiczne. Oprócz tego dysponujemy zbiornikami zarówno na olej napędowy, opałowy, jak i przepracowany. Dodatkowo zapewniamy wysokiej jakości zbiorniki elastyczne. Ponadto w asortymencie firmy MiM znajdą Państwo dystrybutory na paliwo. Proponujemy dystrybutory stojące, wiszące, czy legalizowane. Zachęcamy do zakupu pojemników na piasek i sól, pojemników do magazynowania, czy palet oraz podłóg wychwytujących. Polecamy również kolektory słoneczne, turbiny wiatrowe i zasobniki ciepłej wody. Dodatkowo proponujemy również urządzenia do monitorowania poziomu cieczy. Uzupełnienie oferty przedsiębiorstwa MiM, stanowią zbiorniki i systemy do wody deszczowej.

Jakie produkty polecamy właścicielom gospodarstw?
Właścicielom gospodarstw polecamy elastyczne zbiorniki na wodę pitną dla bydła, a także zbiorniki na nawozy RSM. Oprócz tego proponujemy kompaktowe oczyszczalnie ścieków, które stosuje się w miejscach, w których nie ma możliwości podłączenia do systemów kanalizacji zbiorowej.
Separatory ropopochodne zapobiegają wnikaniu nieczystości do wody lub gruntu.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Gwarantujemy fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty przedsiębiorstwa MiM w Szczecinie.

Wideo

Kontakt

Kontakt FHU MiM Mariusz Mańkowski

FHU MiM Mariusz Mańkowski, Szczecin

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie FHU MiM Mariusz Mańkowski