Montaż drzwi, układanie paneli i prace instalacyjne
Montaż drzwi, układanie paneli i prace instalacyjne, FHU Adamex Gołębiewski Adam Adaptacje, Modernizacje i Remonty Obiektów, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5220017910

O firmie

FHU Adamex znajduje się w Warszawie. Właścicielem jest Adam Gołębiewski. Na rynku budowlanym funkcjonujemy od 1993 roku. Oferujemy adaptacje, modernizacje i remonty obiektów.

Oferta

Specjalizujemy się w remontowaniu zarówno obiektów biurowych, jak i handlowych oraz usługowych. Oferujemy aranżację i wykończenia wnętrz. Zajmujemy się wykonywaniem ścian z płyt GK i murowanych oraz ścian działowych przeszklonych na konstrukcji aluminiowej i PCV.

Realizujemy systemy ścian mobilnych. Oferujemy montaż sufitów podwieszanych i gipsowych oraz montaż drzwi. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo również kładzenie gładzi gipsowych, układanie paneli, gresu oraz wszelkie prace instalacyjne. Zajmujemy się stolarką drzwiową i okienną. Specjalizujemy się ponadto w tapetowaniu.

Możemy pomóc w wyborze wykładziny dywanowej. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi również: montaż drzwi, układanie glazury, malowani.

Stosujemy materiały tylko najwyższej jakości, które mają wymagane aprobaty i atesty, ponieważ dbamy o bezpieczeństwo. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę techniczną z wieloletnim doświadczeniem. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i terminowe wykonywanie zleceń.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z Adamex z Warszawy.

Marki i specjalizacje

Posiadamy produkty renomowanej marki Armstrong.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt FHU Adamex Gołębiewski Adam Adaptacje, Modernizacje i Remonty Obiektów

FHU Adamex Gołębiewski Adam Adaptacje, Modernizacje i Remonty Obiektów, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie FHU Adamex Gołębiewski Adam Adaptacje, Modernizacje i Remonty Obiektów