Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 14:00
Wt.
07:00 - 14:00
Śr.
07:00 - 14:00
Cz.
07:00 - 14:00
Pt.
07:00 - 14:00
Sb.
07:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5850207581
Rok założenia:
1993
Branża:

Polecane oferty

Gdańsk, Koziorożca 29 lok. U1
Gdańsk, Żwirki i Wigury 2
Oferujemy kompleksowe usługi cateringowe. Nasza firma kompleksowo zajmuje się obsługą cateringową m...
Specjalizujemy się w świadczeniu usług gastronomicznych i cateringowych. Bogate doświadczenie w tej...
Siwiałka, os. Letnisko 3
Zapewniamy catering na rozmaite uroczystości, w tym na wesela, imprezy, przyjęcia okolicznościowe, ...

O firmie

Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdyni. Zarządza nią Wojciech Pytlik. Usługi cateringowe świadczymy od ponad dwudziestu lat. Mamy bogate doświadczenie zawodowe, dzięki czemu bardzo dobrze znamy wszelkie potrzeby i oczekiwania klientów oraz dokładnie wiemy jak im wszystkim sprostać.

Oferta

Nasza firma jest w stanie przygotować przyjęcia małe, kameralne oraz bardzo duże. Gościom podajemy dania na gorąco, na zimno, a także na ostro i na słodko. Chcemy, aby każdy dostał coś pysznego. Prowadzoną przez nas kuchnię można nazwać eklektyczną, z uwagi na fakt, że podajemy dania kuchni polskiej wzbogacane o nowe receptury, co nadaje im wyjątkowy smak. Pomysły, z których korzystamy, czerpiemy z kuchni z całego świata. Bierzemy z nich to, co wydaje nam się najsmaczniejsze.

Ponadto staramy się, żeby klienci czyli domowy smak potraw i powrócili do dawnych, fantastycznych i bezpiecznych dziecięcych lat. Korzystamy tylko ze świeżych, wysokiej jakości produktów. Dużo podróżujemy i przyglądamy się rozwiązaniom stosowanym w kuchniach orientalnych, więc dobrze wiemy jakie innowacyjne metody zastosować, aby nasze potrawy były jeszcze smaczniejsze.

Oferta obejmuje przygotowanie i obsługę:
  • wesel,
  • studniówek,
  • styp,
  • uroczystości rodzinnych,
  • śniadań dla firm.
Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, dla których praca ta jest pasją tworzenia nowych, wyszukanych i oryginalnych dań, które zachwycą nawet najbardziej wymagających odbiorców. Gwarantujemy niezwykły smak i bardzo atrakcyjne ceny.

Jeśli musisz przygotować uroczystość rodzinną, a nie wiesz, co zaserwować swoim gościom skorzystaj z naszej bogatej oferty.

Serdecznie zapraszamy.

Kontakt

Kontakt FH Vica Wojciech Pytlik

FH Vica Wojciech Pytlik, Gdynia

Opinie (0)

Opinie o firmie FH Vica Wojciech Pytlik