Kompleksowe usługi ogólnobudowlane dla Klientów indywidualnych i firm
Kompleksowe usługi ogólnobudowlane dla Klientów indywidualnych i firm, Fatla Janusz Zakład Usług Budowlanych, Dziewierzewo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5581346285
REGON: 092533408
Rok założenia:
2000

O firmie

Zakład Usług Budowlanych istnieje na rynku od 2000 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Dziewierzewie, w powiecie nakielskim, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zajmujemy się świadczeniem usług ogólnobudowlanych i nie tylko. Osobą decyzyjną jest Janusz Fatla.

Oferta

Siedemnastoletnie doświadczenie w branży budowlanej sprawiło, iż wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych prac remontowo-budowlanych. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele mniejszych i większych firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje:
  • dekarstwo,
  • ciesielstwo,
  • malowanie pomieszczeń,
  • prace remontowo-budowlane,
  • docieplanie elewacji,
  • remontowanie łazienek.
Zajmujemy się wykonywaniem pokryć dachowych, budową domów, a także pracami renowacyjnymi i naprawczymi. Używamy najwyższej jakości materiałów budowlanych, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych urządzeń, które umożliwiają nam sprawną i bezproblemową realizację większości zleceń. Korzystamy z nowoczesnych metod budowlanych, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać każde zadanie.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności praktyczne potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy.

Zależy nam na Państwa satysfakcji z efektu końcowego. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do odwiedzenia siedziby Zakładu Usług Budowlanych w Dziewierzynie.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Fatla Janusz Zakład Usług Budowlanych

Fatla Janusz Zakład Usług Budowlanych, Dziewierzewo

Opinie (0)

Opinie o firmie Fatla Janusz Zakład Usług Budowlanych