Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6922343102
REGON: 383950265
Rok założenia:
2019
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Energetyka ekologiczna, Farmy Fotowoltaiczne - SOLMON - Damian Pisera, Szklary Górne Siedziba firmy Solmon znajduje się w Szklarach Górnych, w powiecie lubińskim, w województwie dolnośląskim. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w usługach związanych z odnawialnymi źródłami energii. Jego właścicielem jest Damian Pisera.


Oferta

Firma Solmon zdobywa uznanie klientów swoim zaangażowaniem i profesjonalizmem. Tworzą ją doświadczeni specjaliści którzy mają doświadczenie w zarówno w projektowaniu, jak i montażu nowoczesnych instalacji energetycznych. Oparte są o ekologiczne rozwiązania.

Jakie źródła energii proponuje swoim klientom firma Solmon ze Szklar Górnych?
Firma Solmon ze Szklar Górnych zajmuje się wdrażaniem instalacji energetycznych opartych o odnawialne źródła energii. Źródłem energii w instalacjach oferowanych przez przedsiębiorstwo są promienie słoneczne. Ich przechwycenie i zamienienie na energię słoneczną odbywa się za pomocą paneli słonecznych.

Jakie są zalety paneli słonecznych oferowanych przez firmę Solmon?

Panele słoneczne oferowane przez firmę Solmon to przede wszystkim ekologiczne rozwiązania. Nie szkodzą środowisku i praktycznie nie wymagają obsługi. Poza zakupem i montażem instalacji koszty użytkowania są minimalne. Koszt zakupu można zdecydowanie zmniejszyć pozyskując dofinansowanie. Zaletą paneli słonecznych jest też ich łatwość użycia. Działają wszędzie tam, gdzie docierają promienie słoneczne, dlatego najlepiej zamontować je na dachu budynku gospodarczego albo mieszkalnego lub ustawić jako samodzielną konstrukcję. Wielkość i moc takiej instalacji zależy tylko od zamawiającego. Możliwe jest użycie pojedynczych paneli oraz stworzenie dużych farm fotowoltaicznych.

Kto może skorzystać z oferty przygotowanej przez firmę Solmon?
Z oferty przygotowanej przez firmę Solmon mogą skorzystać zarówno podmioty gospodarczej, jak i osoby fizyczne. Panele to doskonałe rozwiązanie dla firm i osób prywatnych, ponieważ obniża koszty utrzymania budynków.

Jakie usługi świadczy firma Solmon?
Firma Solmon kompleksowo podchodzi do zagadnienia energii odnawialnej z promieni słonecznych. W związku z tym zajmuje się projektowaniem instalacji fotowoltaicznych i następnie ich montażem. Używa do tego celu najlepszych jakościowo rozwiązań, które są wydajne i zapewniają wieloletnie, bezawaryjne działanie. Sprawnie i precyzyjnie wykonuje:
  • montaż paneli słonecznych
  • montaż ogniw słonecznych
  • montaż farm fotowoltaicznych
Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o panelach i farmach fotowoltaicznych dostarczanych przez Solmon. Po więcej warto napisać maila albo zadzwonić.

Artykuły

Energetyka ekologiczna
Energetyka ekologiczna
Firma, która zajmie się montażem paneli słonecznych na naszym domu powinna mieć w tym doświadczenie!
Odnawialne źródła energii
Odnawialne źródła energii
Decydując o instalacjach prowadzonych w naszych domach, warto zwrócić się w stronę ekologicznych rozwiązań.

Wideo

Kontakt

Kontakt Farmy Fotowoltaiczne - SOLMON - Damian Pisera

Farmy Fotowoltaiczne - SOLMON - Damian Pisera, Szklary Górne

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie Farmy Fotowoltaiczne - SOLMON - Damian Pisera

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Darek
Darek
5.0
07.11.2019
Polecam firmę Solmon. Już widzę oszczędności z działania paneli słonecznych. W słoneczne dni będzie jeszcze lepiej!
Zbyszek
Zbyszek
5.0
23.09.2019
Jestem zwolennikiem odnawialnych źródeł energii, dlatego skorzystałem z oferty przygotowanej przez firmę Solmon. Warto z nimi współpracować, bo na budowie farm fotowoltaicznych znają się jak mało kto.