Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1251591105
REGON: 380916262

O firmie

Usługi budowlane, Falkat Wojciech Faliński, Pruszków Siedziba firmy Falkat znajduje się w Pruszkowie, w województwie mazowieckim. Na rynku istniejemy od 2018 roku. Działamy jako młode, lecz prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego celem jest pełna satysfakcja klientów. Właścicielem firmy jest Wojciech Faliński.

Oferta

Specjalnością firmy Falkat są usługi budowlane i remontowe. Oferta przedsiębiorstwo jest jednak znacznie szersza. Obejmuje ona też drobne naprawy elektryczne oraz hydrauliczne i nie tylko. Zapewniamy szybką realizację zleceń i wysoką jakość świadczonych usług, gdyż Państwa satysfakcja jest dla nas najlepsza.

Jakie usługi świadczy firma Falkat z Pruszkowa?

Firma Falkat z Pruszkowa świadczy:
  • usługi glazurnicze,
  • usługi hydrauliczne,
  • usługi instalacyjne,
  • usługi malarskie.
Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie zabudowy gipsowej i suchych tynków. Obejmują one przede wszystkim wykonanie sufitu podwieszanego, montaż wielopoziomowych sufitów podwieszanych i wykonanie ścianki działowej z płyt k/g. Ponadto oferujemy położenie gładzi gipsowej z materiałem lub bez materiału, a także położenie siatki zbrojącej na pęknięciach i zarysowaniach. Do naszych zadań należy montaż kasetonów, aluminiowych narożników i sztukaterii oraz kowerów z płyty k/g.

Co wchodzi w zakres usług glazurniczych?

W zakres usług glazurniczych wchodzi między innymi skucie starej glazury i terakoty, wyrównanie, tynkowanie i przygotowanie podłoża do położenia nowej glazury oraz ułożenie nowej glazury i terakoty. Dodatkowo układamy gres i dekory. Szybko i sprawnie możemy przeprowadzić montaż cokołów czy narożnych listw. Nie stanowi dla nas problemu również wykonanie posadzki betonowej czy szlifowanej.

Jakie prace w zakresie usług hydraulicznych wykonuje przedsiębiorstwo Falkat z Pruszkowa?

Przedsiębiorstwo Falkat z Pruszkowa w zakresie usług hydraulicznych wykonuje prace, takie jak demontaż starych punktów hydraulicznych, montaż i podejście stelaża. Świadczone przez nas usługi hydrauliczne obejmują też wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, wykonanie podejść wodno-kanalizacyjnych i wykonanie wyjścia kanalizacji pod ławą. Przyjmujemy też zlecenia na zainstalowanie kratek wentylacyjnych i wykucie oraz wykonanie pionów kanalizacyjnych.

Jakie jeszcze usługi świadczy firma Falkat?

Firma Falkat świadczy też usługi malarskie, takie jak malowanie okien i drzwi, akrylowanie czy malowanie środkiem gruntującym. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, co pozwala nam również na malowanie elewacji, rur kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. Do naszych zadań w tym zakresie należy też zrywanie starych tapet, impregnacja drewna i opalanie starej powłoki malarskiej na drewnianych powierzchniach.

Ponadto firma Falkat w zakresie usług instalacyjnych realizuje zlecenia na montaż umywalek, WC i brodzika wraz z kabiną oraz baterią prysznicową. W razie potrzeby możemy wykonać podejście pod grzejnik i zająć się instalacją grzejnika.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Artykuły

Na czym polega wykonanie docieplania poddasza?
Na czym polega wykonanie docieplania poddasza?
Docieplanie poddaszy jest możliwe dzięki wykorzystaniu wełny mineralnej, folii paroizolacyjnej, rusztu stalowego z profilami nośnymi i płyt kartonowo gipsowych.
Remont klatki schodowej – stawiając na nowoczesność!
Remont klatki schodowej – stawiając na nowoczesność!
Remont klatki schodowej składa się na takie działania jak: wymiana okien, kładzenie nowej glazury, tynkowanie ścian, czy odnawianie grzejników oraz balustrad.
Sufity podwieszane – trend ostatnich lat!
Sufity podwieszane – trend ostatnich lat!
Sufity podwieszane to konstrukcje, które pozwalają na tworzenie niezwykłych aranżacji wnętrz. Ponadto pozwalają na m.in. ukrycie przewodów elektrycznych.
Wykończenie wnętrza domów pod klucz – współpraca z jedną firmą
Wykończenie wnętrza domów pod klucz – współpraca z jedną firmą
Opcja wykończenia wnętrz pod klucz jest bardzo opłacalna finansowo. Jedna firma remontowa wykona wszystkie działania błyskawicznie, generując oszczędności.

Wideo

Kontakt

Kontakt Falkat Wojciech Faliński

Falkat Wojciech Faliński, Pruszków

Słowa kluczowe

Opinie (9)

Opinie o firmie Falkat Wojciech Faliński

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Basia
Basia
5.0
27.07.2019
Szybkie i sprawne malowanie oraz tapetowanie ścian. Z ułożeniem terakoty również świetnie sobie poradzili.
Martyna
Martyna
5.0
21.05.2019
Kompleksowa obsługa w zakresie usług remontowych. Kuchnia świetnie wyremontowana. Nigdy lepiej nie wyglądała.
Adaś
Adaś
5.0
08.03.2019
Godna polecenia firma, która dba o swoich klientów. Doskonale wiedzą jak sprostać oczekiwaniom i solidnie zrealizować każde zadanie.
Aleksander
Aleksander
5.0
26.01.2019
Remont łazienki został dokładnie wykonany. Została zamontowana wanna i baterie, a także ułożone płytki. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń.
Ela
Ela
5.0
04.01.2019
Polecam firmę, szybko, sprawnie i bez żadnego gadania. A i cena przyzwoita.
zadowolony klient
zadowolony klient
5.0
11.12.2018
Polecam ekipę, solidnie działają.
Michał Legionowo
Michał Legionowo
5.0
28.11.2018
Jestem mega zadowolony z działań tej firmy. Szybko, cena nie zwala z nóg, otrzymałem efekt którego oczekiwałem ogólnie polecam ekipę.
Roksana
Roksana
5.0
25.11.2018
Usługi remontowe na najwyższym poziomie. Panowie profesjonalnie podeszli do tematu. Szybko, a przy tym dokładnie wyremontowali całe mieszkanie.
Dominik
Dominik
5.0
10.11.2018
Wykończenie mieszkania. Ja mogę szczerze polecić firmę FalKat. Wykonali mi wszelkie prace rzetelnie, terminowo i na czas. Przy tym ceny nie są jakieś kosmiczne