Najlepszy dostawca olejów i emulsji ciągarniczych
Najlepszy dostawca olejów i emulsji ciągarniczych, Eurofluid Poland Spółka z o.o. Spółka komandytowa, Kielce

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6572911763
REGON: 260191263

O firmie

Już od kilku lat, a dokładnie od 2013 roku zajmujemy się prowadzeniem przedsiębiorstwa Eurofluid Poland. Jego siedziba zlokalizowana jest na terenie Kielc. Proponujemy Państwu środki smarne wysokiej jakości. Nasza misja związana jest z dostarczeniem wysokowydajnych środków do bezawaryjnej pracy urządzeń.

Oferta

Środki smarne, które dystrybuujemy stanowią ważne zadanie w wielu gałęziach przemysłu. Stawiamy na nowoczesność i nieustanny rozwój pracowników oraz firmy. Jesteśmy wiodącym dostawcą emulsji i olejów, który pełni wysoką pozycję na rynku. Dostarczamy także produkty przydatne do obróbki cieplnej lub metalu.

Nasza oferta to między innymi:
  • chłodziwa do obróbki skrawaniem,
  • chłodziwa do aluminium,
  • oleje do ciągnienia prętów,
  • oleje do ciągnienia rur,
  • oleje obróbkowe,
  • oleje hartownicze,
  • oleje przemysłowe,
  • oleje do kucia matrycowego,
  • środki polimerowe,
  • środki antykorozyjne.
Oprócz tego sprzedajemy również emulsje i oleje ciągarnicze, akcesoria oraz urządzenia pomocnicze. Oferujemy też oleje do kucia bądź tłoczenia, a dokładnie oleje do wyciskania na zimno, koncentraty substancji czynnej lub dyspersje grafitową. Wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla ludzi i w żaden sposób nie zagrażają środowisku.

Co więcej, zajmujemy się monitowaniem i pielęgnowaniem układów olejowych. Nasza oferta to także diagnostyka olejowa, gospodarka odpadami, logistyka środków smarnych i wkładów filtracyjnych. Dodatkowo obsługujemy systemy chłodzenia oraz pomagam zoptymalizować gospodarkę smarowniczą.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą Eurofluid Poland.

Artykuły

Czym charakteryzują się chłodziwa do obróbki skrawaniem?
Czym charakteryzują się chłodziwa do obróbki skrawaniem?
W procesie obróbki skrawaniem należy zadbać o odprowadzenie ciepła za pomocą wysokiej klasy chłodziw przeznaczonych do konkretnych narzędzi i materiałów.

Wideo

Kontakt

Kontakt Eurofluid Poland Spółka z o.o. Spółka komandytowa

Eurofluid Poland Spółka z o.o. Spółka komandytowa, Kielce

Opinie (9)

Opinie o firmie Eurofluid Poland Spółka z o.o. Spółka komandytowa

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ewelina
Ewelina
5.0
07.09.2019
Polecam smary do styków elektrycznych. Dobrze chronią przed korozją. Polecam serdecznie.
Matylda
Matylda
5.0
27.07.2019
Dużym plusem jest to, że ich produkty są ekologiczne. Rzadko spotyka się firmę, która dba o naszą planetę. Właśnie dlatego korzystam z usług Eurofluid Poland.
Filip
Filip
5.0
09.05.2019
Eurofluid Poland polecił mi mój znajomy. Na początku miałem mieszane uczucia, jednak po wypróbowaniu smaru do łożysk tocznych, od razu zmieniłem zdanie. Jest odporny na wszelkie temperatury i nie zagraża środowisku.
Grześ
Grześ
5.0
03.03.2019
Mogę szczerze polecić tę firmę. Ich produkty są bardzo wysokiej jakości. Nigdy się na nich nie zawiodłem.
Kuba
Kuba
5.0
06.01.2019
Zakupiłem tutaj smary stałe do zaworów oraz armatur i jestem bardzo zadowolony. Niska cena oraz profesjonalne doradztwo. Super!
Mateusz
Mateusz
5.0
23.11.2018
Środki myjące tej firmy bez problemu radzą sobie ze wszystkimi zanieczyszczeniami. Specyfiki skutecznie i szybko wyeliminowały brud ze stali oraz żelaza.
Fryderyk
Fryderyk
5.0
02.09.2018
Przedsiębiorstwo Eurofluid Poland oferuje naprawdę świetne środki smarne. Odkryłem tę firmę dwa lata temu i do tej pory nadal korzystam z jej usług. Wiem, że lepszych specjalistów nie znajdę.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
23.07.2018
Ich oleje do kłucia i tłoczenia są bardzo wysokiej jakości. Już od kilku lat współpracuję z tą firmą. Wtedy dopiero zaczynali, jednak widać było w nich potencjał. Dobrze go rozwinęli, rozwijając swoje przedsiębiorstwo.
Piotr
Piotr
5.0
22.05.2018
Eurofluid Poland ma najlepsze oleje i emulsje ciągarnicze. Szeroka oferta, miła i fachowa obsługa oraz niskie ceny zachęcają do kupowania ich produktów. Polecam również oleje obróbkowe, które świetnie sprawdzą się przy spawaniu aluminium, metali kolorowych oraz stali.