Kompleksowa technika basenowa - systemy uzdatniania wody
Kompleksowa technika basenowa - systemy uzdatniania wody, Euroaqua sp. z o.o. sp.k., Poznań

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7790022180
REGON: 004845929
Rok założenia:
1990

O firmie

Siedziba firmy Euroaqua znajduje się w Poznaniu, w województwie wielkopolskim. Usługi świadczone są od 1990 roku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Oferta

Możemy się poszczycić wieloletnim doświadczeniem w badaniu i uzdatnianiu wody, dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość usług. Wszystkie czynności wykonywane są z nienaganną precyzją, przy wykorzystaniu najnowszej technologii i sprzętu, który podwyższa standard oferowanych przez nas usług i sprawia, że nasza oferta cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

W zakres oferowanych usług wchodzi:
  • obsługa serwisowa systemów uzdatniania,
  • obsługa serwisowa systemów zasilania w wodę,
  • obsługa serwisowa systemów chłodzenia wody przemysłowej i procesowej,
  • automatyzacja procesów przemysłowych,
  • projektowanie i wykonawstwo robót inżynieryjnych oraz ogólnobudowlanych.
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających zleceniodawców. Zależy nam nie tylko na rozwoju własnego przedsiębiorstwa, lecz także na satysfakcjonującej współpracy i zadowoleniu osoby zainteresowanej. Obserwujemy rynek gospodarki wodnej w poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, mających na celu ułatwienie wykonywanej pracy, następnie dostosowujemy je do określonych standardów, dzięki czemu możemy prosperować i oferować swoje usługi na terenie całego kraju. Wraz z upływem lat do naszych świadczeń doszło projektowanie systemów zasilania. Jesteśmy firmą, która zwraca uwagę na zapotrzebowanie Klienta, dlatego oferujemy w pełni zautomatyzowany system lub system ze sterowaniem ręcznym.

Zatrudniamy doskonałych fachowców, którzy od wielu lat działają w branży i dzięki temu posiadają odpowiednie kwalifikacje. Kompleksowość i profesjonalizm naszych usług zawsze idzie w parze z atrakcyjną ceną.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty firmy Euroaqua z Poznania.

Kontakt

Kontakt Euroaqua sp. z o.o. sp.k.

Euroaqua sp. z o.o. sp.k., Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Euroaqua sp. z o.o. sp.k.