Dorabianie kluczyków samochodowych i awaryjne otwieranie aut
Dorabianie kluczyków samochodowych i awaryjne otwieranie aut, Euro-Klucz, Poznań

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:30 - 18:00
Wt.
09:30 - 18:00
Śr.
09:30 - 18:00
Cz.
09:30 - 18:00
Pt.
09:30 - 18:00
Sb.
10:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7811327543
REGON: 630396740
Rok założenia:
1979

O firmie

Siedziba firmy Euro-Klucz znajduje się w Poznaniu. Zajmujemy się świadczeniem usług ślusarskich. Specjalizujemy się w dorabianiu kluczy. Działalność rozpoczęliśmy w 1979 roku, od tego czasu nieustannie się rozwijamy i dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej spełniać potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Jako rodzinna firma zdobyliśmy zaufanie sporej grupy zadowolonych Klientów.

Oferta

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży ślusarstwa, dzięki czemu mają Państwo pewność, że z łatwością podejmiemy się realizacji każdego zlecenia. Mamy dużą wiedzę na temat wszelkich zabezpieczeń, jednak nieustannie śledzimy zmiany na rynku i poznajemy nowinki technologiczne. Zlecenia wykonujemy solidnie i terminowo.

Zawsze wszelkie usługi świadczymy na najwyższym poziomie. Zajmujemy się dorabianiem kluczy do wszystkich typów samochodów znanych i renomowanych marek. Podejmujemy się awaryjnego otwierania aut oraz drzwi mieszkań. Dorabiamy klucze z immobilizerem. Potrafimy odczytać kod dostępu do immobilizera np. ze sterownika bądź z licznika.

Ponadto programujemy, a następnie wymazujemy z pamięci komputera klucze i piloty. Usługa ta jest skierowana do osób, które zgubiły jedyny komplet kluczyków. Dorabiamy klucze do blokad zakładanych na skrzynie biegów, a także klucze mieszkaniowe, w tym:
  • patenty
  • zwykłe
  • atesty
  • sejfowe
  • nietypowe
Prowadzimy również sprzedaż zamków mieszkaniowych i wkładek, a poza tym świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ich wymiany.

Serdecznie zapraszamy do współpracy! Warto zaufać specjalistom z bogatym doświadczeniem.

Marki i specjalizacje

Zajmujemy się dorabianiem kluczy oraz pilotów do samochodów znanych marek, takich jak Jaguar, Ferrari Citroen, BMW, Bugatti, Aston Martin, Audi, czy też Alfa Romeo.

Artykuły

Pełen zakres usług świadczonych przez nowoczesne zakłady ślusarskie
Pełen zakres usług świadczonych przez nowoczesne zakłady ślusarskie
Dobry zakład ślusarski może wykonać na zlecenie klienta kopię dowolnego klucza, w tym np. mieszkaniowego czy samochodowego, a także awaryjnie otworzyć zamek.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Euro-Klucz

Euro-Klucz, Poznań

Opinie (3)

Opinie o firmie Euro-Klucz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Wika
Wika
5.0
21.05.2019
Polecam dorabianie kluczy u nich. Na miejscu, tanio i solidnie.
Ola
Ola
5.0
19.03.2019
Otwierali moje mieszkanie bez klucza. Usługa była szybka i dokładna, ponieważ potem wymienili jeszcze zamek z wkładką.
Tymoteusz
Tymoteusz
5.0
31.01.2019
Zaprogramowali mi klucze do immobilizera. Bałem się tej usługi, bo myślałem, że się nie powiedzie. A wszystko poszło gładko i profesjonalnie.