Znajdziemy pracę dostosowaną do Twoich oczekiwań
Znajdziemy pracę dostosowaną do Twoich oczekiwań, ETS Sp. z o.o. Agencja pracy, Opole

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6312418853
REGON: 278226272
KRS: 0000208728
Rok założenia:
2004

O firmie

Prowadzona przez nas międzynarodowa agencja pracy ETS rozpoczęła swoją działalność ponad piętnaście lat temu. Działamy w Niemczech, Francji, Bułgarii i na Ukrainie. Siedziba naszego polskiego biura zlokalizowana jest w Opolu. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów.

Nasze oddziały:
 • ETS Agencja Pracy O/Racibórz
  Ul. Mickiewicza 20 Racibórz
  Tel. 32 414 9447

 • ETS Agencja Pracy O/ Gliwice
  Ul. Matejki 14 Gliwice
  Tel.32 337 59 10

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Oferta firmy ETS obejmuje pośrednictwo pracy, rekrutację, a także pracę tymczasową. Pomagamy wszystkim wykwalifikowanym i doświadczonym pracownikom, a także osobom niewykształconym, które nie znają żadnego języka obcego.

Oferujemy pomoc w znalezieniu pracy w następujących branżach:
 • branża samochodowa,
 • branża kurierska,
 • branża logistyczna,
 • branża metalurgiczna,
 • branża recyclingu,
 • branża medyczna,
 • branża farmaceutyczna.
Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, transport i zakwaterowanie. Wyposażamy każdego pracownika w odpowiednią odzież roboczą oraz pakiet ubezpieczeń społecznych. Nasi pracownicy doskonale znają się na wykonywanej pracy, dopasują potrzeby oraz umiejętności pracowników do danej pracy.

Gwarantujemy w pełni legalną pracę. Każda osoba zatrudniona za granicą znajduje się pod opieką polskojęzycznego koordynatora.

Zapraszamy do kontaktu z agencją pracy ETS z Opola.

Artykuły

Zalety korzystania z agencji pracy na przykładzie ETS
Zalety korzystania z agencji pracy na przykładzie ETS
Szukając pracy za granicą stajemy przed dużym wyzwaniem, ale jeśli znajdziemy odpowiednią agencję pracy – taką jak ETS – znacząco ułatwimy sobie ten proces.
Praca w Niemczech – jakie oferty proponują renomowane agencje?
Praca w Niemczech – jakie oferty proponują renomowane agencje?
Znalezienie pracy w Niemczech warto powierzyć specjalistom z agencji, którzy dopasują oferty do posiadanych przez kandydata kwalifikacji i jego preferencji.
Korzyści ze współpracy z agencją pracy tymczasowej
Korzyści ze współpracy z agencją pracy tymczasowej
Współpraca z agencją pracy tymczasowej niesie za sobą mnóstwo korzyści nie tylko dla przedsiębiorstw, ale także osób, którzy dzięki niej otrzymują zatrudnienie
Rola agencji pracy tymczasowej na rynku
Rola agencji pracy tymczasowej na rynku
Agencje pracy tymczasowej stanowią odpowiedź rynku pracy na dynamiczne zmiany rynkowe. Pozwalają one na najęcie dodatkowych pracowników na krótki okres.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt ETS Sp. z o.o. Agencja pracy

ETS Sp. z o.o. Agencja pracy, Opole

Opinie (17)

Opinie o firmie ETS Sp. z o.o. Agencja pracy

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

janusz g.
janusz g.
3.0
09.02.2016
dobra
Ariel
Ariel
5.0
09.05.2019
Wziąłem udział w rekrutacji na stanowisko operatora wózka widłowego. Agencja dba o rzetelną umowę o pracę, zakwaterowanie czy transport. Zaliczki są wypłacane do tydzień!
Damian
Damian
5.0
04.03.2019
Dzięki nim szybko znalazłem świetną pracę za granicą. W końcu dobrze zarabiam. Polecam!
Aniela
Aniela
5.0
04.01.2019
Bardzo szeroka oferta pracy. Warto do nich zajrzeć.
Olka
Olka
5.0
14.11.2018
Można im w pełni zaufać! Załatwiają dobrą pracę osobom bez kwalifikacji i bez znajomości języka. Szczerze polecam!
Edek
Edek
5.0
16.10.2018
Dzięki firmie ETS mogłem liczyć na legalną pracę. Rzetelność, profesjonalizm i terminowość - wszystko to cechuje zarówno agencję, jak i mojego pracodawcę. Bardzo dobry kontakt z pracownikami, którzy pomogli mi znaleźć pracę. Pomoc w każdej sytuacji. Dziękuję i polecam wszystkim!
Kuba
Kuba
5.0
14.09.2018
Będąc za granicą rzuciłem pracę z powodu nierzetelności pracodawcy, a dzięki agencji ETS szybko znalazłem inną pracę, w której szef okazał się bardzo miły i sumienny. Wszystko odbywało się sprawnie, bez jakichkolwiek problemów. Nie musiałem nawet przyjeżdżać do kraju. Polecam.
Grażyna
Grażyna
5.0
25.08.2018
Rozszerzyłam zakres działalności mojej firmy, a to wiązało się z zatrudnieniem nowych pracowników. Agencja ETS przedstawiła mi kandydatów z odpowiednimi kwalifikacjami, a także uczestniczyli wraz ze mną w rozmowach kwalifikacyjnych. Zatrudniłam osoby, z których jestem bardzo zadowolona. Polecam.
Emilia
Emilia
5.0
28.07.2018
Potrzebowałam wakacyjnej pracy, a agencja ETS znalazła mi ją. Obawiałam się wyjazdu, ponieważ nie znam języka niemieckiego. Agencja pomogła mi w komunikacji z pracodawcą. Polecam.
Marcin
Marcin
5.0
18.06.2018
ETS to firma godna polecenia, bardzo mi pomogli w szukaniu pracy, a to zmieniło moje życie. Polecam wszystkim znajomym, niektórzy już skorzystali z ich usług.
Adam
Adam
5.0
13.05.2018
Brak doświadczenia nie jest żadnym problemem. Dopiero skończyłem szkołę średnią i postanowiłem podjąć się pracy. Agencja znalazła mi pracę w odzyskiwaniu surowców wtórnych, za co jestem wdzięczny. Polecam.
Dariusz
Dariusz
5.0
27.04.2018
Chciałem zatrudnić kilka osób w mojej firmie, jednak nie lubię zajmować się rozmowami rekrutacyjnymi. Zgłosiłem się do tej firmy, a oni pomogli mi znaleźć sumiennych pracowników. Polecam, na pewno jeszcze skorzystam z ich usług.
Olka
Olka
5.0
17.03.2018
Razem z przyjaciółką chciałyśmy zarobić trochę pieniędzy na wakacje, jednak obawiałyśmy się wyjechać za granicę w ciemno. Agencja ETS pomogła nam znaleźć zatrudnienie, a pracodawca okazał się bardzo rzetelny i miły. Polecamy!
Miłosz
Miłosz
5.0
18.02.2018
Jestem przedsiębiorcą i szukałem pracowników, którzy będą rzetelnie wykonywać zlecenia. Agencja ETS pomogła mi znaleźć osoby, które z zaangażowaniem podchodzą do zadań. Jestem z nich bardzo zadowolony i jestem pewny, że jeszcze skorzystam z pomocy tej firmy.
Łuki
Łuki
5.0
20.01.2018
Mam uprawnienia na zawodowego kierowcę, a dzięki agencji znalazłem pracę w której mam bardzo wysokie wynagrodzenie. Ostatnio miałem małe problemy rodzinne i koniecznie musiałem jechać do domu, pracodawca nie robił żadnych problemów, a nawet mi pomógł. Polecam.
Marek
Marek
5.0
13.12.2017
Wizyta w tej agencji to był strzał w dziesiątkę, znalazłem pracę, która mnie w pełni satysfakcjonuje. Atrakcyjne zarobki, rzetelny pracodawca i mili współpracownicy. Dziękuję i polecam!
Bogna
Bogna
5.0
26.11.2017
Kilka tygodni temu nagle straciłam pracę, postanowiłam zgłosić się do agencji ETS. Pomogli mi znaleźć zatrudnienie w Niemczech u pracodawcy, który zapewnia godne wynagrodzenie. Brak znajomości języka nie jest barierą, ponieważ można liczyć na pomoc pracowników agencji.