Profesjonalna opieka lekarsko-stomatologiczna
Profesjonalna opieka lekarsko-stomatologiczna, Esculap, Puławy

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 19:00
Wt.
08:00 - 19:00
Śr.
08:00 - 19:00
Cz.
08:00 - 19:00
Pt.
08:00 - 19:00
Sb.
08:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7162289514
REGON: 431108092
Rok założenia:
1999

O firmie

Nasza przychodnia lekarsko-stomatologiczna Esculap funkcjonuje już od ponad piętnastu lat. Działalność prowadzimy w Puławach, w województwie lubelskim. Usługi medyczne świadczymy prywatnie oraz w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Oferta

Świadczymy usługi z zakresu leczenia stomatologicznego. Przyjmujemy Pacjentów dorosłych oraz dzieci. Przeprowadzamy dokładne przeglądy, z wykorzystaniem kamery wewnątrzustnej. W ofercie naszych gabinetów dentystycznych znajdują się także zabiegi, np.:
  • profilaktyczne - lakierowanie i lakowanie zębów
  • leczenia zachowawczego
  • z zakresu endodoncji
  • periodontologicznie, dotyczące leczenia chorób przyzębia, usuwania kamienia i osadu przy pomocy ultradźwięków
Naszym Pacjentom proponujemy również zabiegi poprawiające estetykę uzębienia. Wśród nich dużą popularnością cieszy się piaskowanie, wybielanie i poprawianie wyglądu zębów licówkami. Nasi ortodonci zajmują się natomiast przygotowywaniem stałych i ruchomych aparatów, a protetycy modelowaniem koron, mostów i protez zębowych.

Dysponujemy aparatem RTG oraz radiowizjografem. Minimalizujemy dyskomfort Pacjenta, stosując w trakcie zabiegów znieczulenie.

W naszej przychodni Pacjenci mogą skorzystać z pomocy lekarzy różnych specjalizacji, w tym neurologii (także dziecięcej), neurochirurgii, kardiologii, endokrynologii, diabetologii i otolaryngologii. Swój gabinet prowadzi także chirurg naczyniowy, chirurg ogólny, ortopeda i gastrolog.

W ofercie znajduje się możliwość przeprowadzenia badań diagnostycznych, takich jak EKG, EEG, echo serca, zdjęcia RTG. Posiadamy także nowoczesny aparat USG, umożliwiający nam przeprowadzanie pomiarów metodą Dopplera w obszarach tętnic szyjnych i naczyń kończyn górnych bądź dolnych.

Jako zespół staramy się zapewnić kompleksową opiekę każdemu Pacjentowi, dlatego ciągle się rozwijamy i unowocześniamy nasz sprzęt. Dla nas najważniejsze jest Twoje zdrowie i komfort.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i umówienia się na wizytę w najdogodniejszym dla Państwa terminie!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Esculap

Esculap, Puławy

Opinie (0)

Opinie o firmie Esculap