Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 21:00
Wt.
07:00 - 21:00
Śr.
07:00 - 21:00
Cz.
07:00 - 21:00
Pt.
07:00 - 21:00
Sb.
09:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5242593360
REGON: 140802685
KRS: 0000275255
Rok założenia:
1993

O firmie

Przychodnie specjalistyczne, Enel-Med Centrum medyczne Oddział Zacisze, Warszawa Szpital Zacisze należący do centrum medycznego Enel-Med znajduje się w Warszawie. Od 1993 roku zapewnia swoim pacjentom kompleksową opiekę medyczną. Enel-Med dokłada wszelkich starań, by zapewnić obsługę medyczną na jak najwyższym poziomie, dlatego zatrudnia specjalistów z wielu dziedzin medycyny.

Oferta

Impulsem do powstania szpitala Zacisze była potrzeba dostarczenia pacjentom podstawowych i specjalistycznych usług medycznych. W specjalnie zaprojektowanym i wybudowanym do celów medycznych budynku znajdują się sale operacyjne, gabinety zabiegowe i komfortowo wyposażone pokoje dla pacjentów, w których czekają oni na zabiegi i odpoczywają po operacjach. Personel szpitala z pełną troską zajmuje się pacjentami i rzetelnie wypełnia swoje obowiązki. W prywatnej placówce lekarze zajmują się między innymi okulistyką. W specjalistycznej klinice diagnozują choroby oraz przeprowadzają operacje jaskry, zaćmy i innych chorób oczu.

Co wchodzi w zakres usług świadczonych przez szpital Zacisze centrum medycznego Enel-Med z Warszawy?

W zakres usług świadczonych przez szpital Zacisze centrum medycznego Enel-Med z Warszawy wchodzi kompleksowa diagnostyka stanu zdrowia, zarówno na podstawie badań laboratoryjnych wymazów, krwi i innych próbek pobranych od pacjentów, jak i po zbadaniu specjalistycznymi urządzeniami medycznymi. Placówka Enel-Med dysponuje ultrasonografem, aparatem rentgenowskim, tomografem komputerowym oraz rezonansem magnetycznym. Pacjentów poddajemy także badaniu echa serca, kolonoskopii, gastroskopii i próbie wysiłkowej.

Jakich specjalizacji lekarze pracują w szpitalu Zacisze?

W szpitalu Zacisze pracują lekarze specjalizacji, takich jak:
  • dermatologia,
  • dietetyka,
  • flebologia,
  • urologia,
  • kardiologia,
  • laryngologia,
  • neurochirurgia,
  • ortopedia,
  • reumatologia.
Szpital Zacisze służy też licznymi konsultacjami specjalistów, wśród których można wyróżnić kardiologów i ginekologów. Panie natomiast są leczone z niepłodności. Ponadto operacyjnie usuwane są problemy z torbielami jajników i wypadaniem macicy. W razie potrzeby lekarze zakładają wkładki wewnątrzmaciczne, będące skuteczną metodą antykoncepcyjną.

Pacjenci odwiedzający szpital mogą również liczyć na pomoc chirurgiczną w przypadku chorób naczyniowych, otyłości, problemów neurochirurgicznych, a także w sytuacji, gdy niezbędny jest zabieg estetyczny. Po wszystkich zabiegach pacjenci zostaną poddani profesjonalnie prowadzonej rehabilitacji.

Lekarze szpitala Zacisze specjalizują się również w laryngologii, chirurgii plastycznej i medycynie pracy, a także w neurologii.

Więcej informacji związanych z działalnością medyczną znajdą Państwo na stronie internetowej szpitala Zacisze.

Kontakt

Kontakt Enel-Med Centrum medyczne Oddział Zacisze

Enel-Med Centrum medyczne Oddział Zacisze, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (9)

Opinie o firmie Enel-Med Centrum medyczne Oddział Zacisze

Średnia ocen

4.2

Opinie użytkowników

Jola
Jola
5.0
13.07.2019
Nowoczesny sprzęt, dokładne badania. Najlepsza opieka medyczna na jaką można liczyć.
Amadeusz
Amadeusz
5.0
24.05.2019
Bardzo mili lekarze, wszystko dokładnie tłumaczą i naprawdę dbają o swoich pacjentów. Jak najbardziej polecam.
Kazik
Kazik
5.0
29.03.2019
Godna polecenia placówka medyczna. Od dawna tutaj przychodzę i na pewno nie zmienię jej na żadną inną. Krótkie terminy wizyt i wysoka jakość usług.
Andrzej
Andrzej
5.0
05.01.2019
Profesjonalna opieka medyczna. Pracują tu najlepsi lekarze. Można do nich przyjść z każdym problemem.
Lidka
Lidka
5.0
26.11.2018
Usługi medyczne na najwyższym poziomie. Można liczyć na kompleksową obsługę w zakresie stomatologii. Moje zęby w końcu wyglądają jak powinny i nie dłużej wstydzić się uśmiechać.
anna
anna
5.0
30.10.2018
super placówka, polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
2.0
21.05.2012
podpisuje się pod wszystkimi poprzednimi opiniami odnośnie tego miejsca. mam same złe wspomnienia odnośnie lekarzy i jakości ich usług.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
17.04.2012
ze wszystkich sieci które oferują abonamenty medyczne ich oferta wydaje się najrozsądniejsza, nie trzeba podpisywać umowy z góry na 2 lata, umowę można wypowiedzieć z miesiąca na miesiąc
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
13.04.2012
Chaos, kolejki... Bałagan w terminarzach i zapisach.. Kompletnie nie dla ludzi o słabych nerwach.. nie polecam :/