Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6340135050
REGON: 003446481
KRS: 0000069829
Rok założenia:
1990
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Artykuły i sprzęt BHP, Endeco sp. z o.o., Katowice Siedziba firmy Endeco zlokalizowana jest w Katowicach. Specjalizujemy się w produkcji sprzętu bezpieczeństwa i higieny pracy. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 1990 roku. Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Oferta

Na początku działalności firmy Endeco udzielaliśmy profesjonalnych porad w zakresie polskiego górnictwa, jednak chcąc poszerzyć zakres naszej działalności, postanowiliśmy zacząć produkcję fachowego sprzętu BHP. Możemy Państwu zaproponować szeroki wybór takich produktów, jak:
  • pochłaniacze przeciwgazowe klasy I i II,
  • maski pełnotwarzowe
  • półmaski.
Oferujemy także specjalistyczne preparaty do dezynfekcji masek, które powstają z mieszaniny alkoholi, w składzie których można znaleźć nanocząsteczki srebra.

Ponadto w naszym asortymencie można znaleźć sprzęt do filtracji powietrza, pompy ręczne, filtry gazów przemysłowych i komunalnych oraz filtry przeciwolejowe, a także maski przeciwpyłowe. Dodatkowo handlujemy systemem Cardox, który jest bezogniowym środkiem strzelniczym, który znajdzie zastosowanie między innymi podczas urabiania węgla i skał oraz w kruszeniu sypkich materiałów czy kruszeniu fundamentów.

Oferowane przez nas produkty wykorzystywane są między innymi w oczyszczalniach ścieków i na stacjach pomp, a także w miejscach zagrożonych wybuchem, na przykład na zasobnikach ze szlamem czy innymi osadami. Zapewniamy również filtry.

Nasza firma wyposażona jest w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt, który umożliwia nam rzetelne i sprawne realizowanie zleceń. Ponadto kadra pracownicza jest doświadczona, a także posiada bogatą wiedzę, dlatego bez problemu odpowiedzą Państwu na wszystkie pytania dotyczące szczegółów oferty i działalności firmy.

Zapewniamy atrakcyjną ofertę cenową.

Zapraszamy.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Endeco sp. z o.o.

Endeco sp. z o.o., Katowice

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Endeco sp. z o.o.