Profesjonalna pomoc prawna
Profesjonalna pomoc prawna, Elżbieta Kopa, Roman Nowakowski Kancelaria radców prawnych s.c., Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9372417014
REGON: 072898947
Rok założenia:
2004
Branża:

O firmie

Kancelaria radców prawnych, którą prowadzą Elżbieta Kopa i Roman Nowakowski znajduje się w Bielsku-Białej, w województwie śląskim. Radcy specjalizują się w udzielaniu pomocy osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom. Zawiązali spółkę cywilną w 2004 roku.


Oferta

Elżbieta Kopa i Roman Nowakowski to doświadczenie radcy prawni. Zapewniają indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i pełną poufność. Klienci indywidualni, właściciele firm i przedstawiciele innych podmiotów mogą liczyć na fachowe porad prawne, sporządzanie pism sądowych i urzędowych oraz pisemnych opinii. Radcy reprezentują także klientów przed sądami różnych instancji i w urzędach. Ich specjalnością jest:
  • prawo cywilne
  • prawo gospodarcze
  • prawo pracy
Są oni na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami, dlatego nic nie jest w stanie ich zaskoczyć. Wśród spraw, których podejmują się radcy można wymienić te związane z dążeniem do uzyskania odszkodowania. Ponadto właściciele kancelarii pomagają pracownikom, którzy zostali niesłusznie zwolnieni z pracy. Klienci mogą również liczyć na szczegółowe porady w kwestii dotyczącej założenia działalności gospodarczej.

Więcej informacji dotyczących kancelarii, której właścicielami są Elżbieta Kopa i Roman Nowakowski otrzymają Państwo pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Elżbieta Kopa, Roman Nowakowski Kancelaria radców prawnych s.c.

Elżbieta Kopa, Roman Nowakowski Kancelaria radców prawnych s.c., Bielsko-Biała

Opinie (0)

Opinie o firmie Elżbieta Kopa, Roman Nowakowski Kancelaria radców prawnych s.c.