Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5540309991
REGON: 8410903
KRS: 0000009020

O firmie

Firma Elwind z siedzibą w Bydgoszczy istnieje na rynku od 1988 roku. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz prawdziwych fachowców. Wprowadzamy nowoczesne urządzenia do transportu pionowego. Zapewniamy serwis wind każdego rodzaju.

Oferta

Firma Elwind w Bydgoszczy specjalizuje się w projektowaniu, serwisie oraz sprzedaży wind osobowych oraz towarowych. Wykonujemy prace związane z modernizacją dźwigów osobowych. Dzięki naszej pracy podnosimy bezpieczeństwo korzystania z urządzeń oraz eliminujemy koszty remontów.

Nasi inżynierowie zadbają o zaprojektowanie wind z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań. Jesteśmy producentami dźwigów osobowych i osobowo-towarowych. Oferujemy dźwigi towarowe, w których nie mogą znaleźć się pasażerowie. Naprawiamy i serwisujemy wszelkie urządzenia, w tym także schody ruchome.

Zajmujemy się likwidacją barier architektonicznych. Proponujemy szereg urządzeń do transportu osób niepełnosprawnych. Przygotowaliśmy specjalną ofertę w zakresie platform dla niepełnosprawnych, zarówno pionowych jak i przyschodowych.

Z naszych urządzeń korzystają pasażerowie w budynkach mieszkalnych, siedzibach firm, zakładach przemysłowych czy placówkach medycznych. Ułatwiamy transport w pracy oraz miejscach zamieszkania.

Staramy się podnosić komfort korzystających z wind osobowych. Dysponujemy nowoczesnymi przyrządami, dzięki którym w łatwy sposób ocenimy problem.

Nasi konserwatorzy zadbają o sprawność instalowanych urządzeń. Prowadzimy pogotowie dźwigowe całą dobę, dlatego zjawimy się podczas pilnych wezwań.

Jesteśmy w stanie wykonać projekt urządzeń na specjalne życzenie klientów, uwzględniając indywidualne wymagania.

Zapraszamy do współpracy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Elwind Sp. z o.o.

Elwind Sp. z o.o., Bydgoszcz

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Elwind Sp. z o.o.