Komputery stacjonarne do biura i domu
Komputery stacjonarne do biura i domu, Eltechbiur Salon komputerowy, Suwałki

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
09:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8440008984
REGON: 790059441
Rok założenia:
1993

O firmie

Firma Eltechbiur zlokalizowana jest na terenie Suwałk, w województwie podlaskim. Działamy na rynku od 1985 roku, zapewniając obsługę na najwyższym poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Wiesław Grabiński.

Oferta

Od ponad trzydziestu lat działamy na polskim rynku. Przez ten czas zyskaliśmy wielu Klientów, którzy doceniają nasz profesjonalizm. W ramach prowadzonej przez nas firmy, zaopatrujemy naszych Klientów w urządzenia biurowe.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
  • komputery,
  • kasy fiskalne,
  • terminale,
  • nawigacje,
  • telefony.
Ponadto naszym Klientom proponujemy również peryferia komputerowe, w skład których wchodzą monitory, klawiatura, głośniki, słuchawki, mikrofony, myszki, oprogramowania, podzespoły oraz drukarki. Na bieżąco poszerzamy naszą ofertę. Dysponujemy również takimi produktami jak przełączniki i rozdzielacze, zasilacze do laptopów, akcesoria do tabletów, nośniki danych, adaptery i przejściówki, kamery internetowe, dyski zewnętrzne, podkładki chłodzące, torby i plecaki oraz baterie do laptopów.

Kierowcom proponujemy akcesoria, nawigacje po drogach, moduły GPS, transmitery FM, radioodtwarzacze, głośniki samochodowe, przenośne odtwarzacze DVD, rejestratory drogi, kamery cofania oraz zestawy głośnomówiące.

Ponadto nasza firma prowadzi autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dojeżdżamy do Klienta na terenie województwa suwalskiego. Wszelkie naprawy przeprowadzamy szybko i sprawnie. Na bieżąco śledzimy rynek, wprowadzając do naszej oferty produkty z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Eltechbiur Salon komputerowy

Eltechbiur Salon komputerowy, Suwałki

Opinie (0)

Opinie o firmie Eltechbiur Salon komputerowy