Bezpieczne usługi kredytowe
Bezpieczne usługi kredytowe, Eligo Ewelina Pazio, Łąki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1251684769
REGON: 381905071
Rok założenia:
2018

O firmie

Firma Eligo istnieje od dłuższego czasu w branży finansowej. Znajdujemy się w miejscowości Radzymin w województwie mazowieckim. Naszą specjalnością są kredyty gotówkowe i konsolidacyjne oraz doradztwo finansowe. Właścicielką firmy jest Ewelina Pazio.

Oferta

Firma Eligo od dłuższego czasu zajmuje się branżą finansów. Świadczymy usługi z zakresu kredytów, pożyczek. Nasz wykwalifikowany zespół zajmie się państwem także w zakresie doradztwa finansowego. Pokierujemy jak można uzyskać kredyt bądź szybką pożyczkę, biorąc pod uwagę sytuację finansową każdej zgłoszonej do nas osoby. Pośrednicy finansowi udzielą porady w każdym zakresie majątkowym i pomocy przy organizacji dokumentów. Doradzimy jak zaoszczędzić i zainwestować. Dobrze ulokowane pieniądze to gwarancja pewnej przyszłości oraz spokoju.

Z nami Państwa sytuacja znacznie się poprawi i pomoże stanąć na nogi, bądź powiększyć stan konta. Nie bez powodu współpracujemy z każdym bankiem na rynku, jednak w ofercie znajdują się też kredyty poza bankowe. Naszymi klientami są osoby prywatne, jak i większe bądź mniejsze przedsiębiorstwa. Udzielamy także kredytów dla Rolników, na maszyny i narzędzia potrzebne do uprawy roli i utrzymania gospodarstwa.

Ponadto w naszej ofercie znaleźć można:
  • kredyty gotówkowe, konsolidacyjne;
  • kredyty hipoteczne;
  • kredyty firmowe/
Każdego klienta traktujemy wyjątkowo. Zapewniamy pełną dyskrecję i profesjonalizm ze strony naszej firmy. Mamy duże doświadczenie w tej branży. Pomogliśmy już wielu osobom, które się do nas zgłosiły.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.

Artykuły

Praktyczny przewodnik po kredycie hipotecznym
Praktyczny przewodnik po kredycie hipotecznym
Przed podpisaniem umowy o kredyt hipoteczny trzeba być w pełni świadomym każdego kosztu. Na co zwrócić uwagę?

Wideo

Kontakt

Kontakt Eligo Ewelina Pazio

Eligo Ewelina Pazio, Łąki

Opinie (3)

Opinie o firmie Eligo Ewelina Pazio

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Konrad
Konrad
5.0
25.09.2019
Świetni ludzie. Tyko raz się do nich zgłosiliśmy,a nasze problemy stały się o wiele prostsze.
Aleksander
Aleksander
5.0
15.07.2019
Bardzo porządny pośrednik finansowy. Już nie raz się o tym z żoną przekonaliśmy. Najpierw pomogli nam w załatwieniu kredytu konsolidacyjnego, a teraz także w hipotecznym.
Olka
Olka
5.0
21.05.2019
Dostałam od nich niezwykłe wsparcie. To naprawdę ludzie z powołaniem. Nie każdy jest w stanie tak wiele czasu poświęcić obcej osobie.