Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6340135506
REGON: 271173609
KRS: 0000074725
Rok założenia:
1953

O firmie

Urządzenia elektroenergetyczne, ELEKTROBUDOWA SA, Katowice Siedzibę naszej firmy ELEKTROBUDOWA SA znajdą Państwo w stolicy województwa śląskiego - Katowicach. Posiadamy ogromne doświadczenie w branży elektroenergetycznej zdobyte podczas ponad 60-letniej działalności produkcyjno-usługowej. Stanowimy spółkę notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji związanych z przemysłem energetycznym, petrochemicznym, wydobywczym oraz budownictwem obiektów użyteczności publicznej w systemie pod klucz. Produkujemy urządzenia elektroenergetyczne, rozdzielnice oraz aparaturę rozdzielczą zarówno wysokich, średnich jak i niskich napięć. Ponadto jesteśmy również producentem stacji i systemów elektroenergetycznych.

Nasza firma brała udział w budowie prawie wszystkich elektrowni i elektrociepłowni w Polsce. Jesteśmy też dumni z faktu, że budowaliśmy bardzo wiele elektrowni i elektrociepłowni na świecie.

Oferta

Działalność w elektroenergetyce wymaga dużego doświadczenia, ponieważ nawet najmniejszy błąd może być niezwykle kosztowny. Nasza firma działa na rynku od ponad pół wieku, co pozwoliło nam na zyskanie uznania zarówno w Polsce, jak i na świecie. Nie boimy się wyzwań, dlatego podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, którzy przykładają się do realizacji każdego zadania. Pracujemy przy budowie, remontach i rozbudowie obiektów i instalacji energetycznych takich jak elektrownie, w tym siłownie atomowe oraz wszędzie tam, gdzie ważne jest doświadczenie i umiejętności przy wykonywaniu instalacji elektrycznych. Nasze usługi obejmują kompleksowe prace projektowe i wykonywanie zamówień związanych z instalacjami niskiego, średniego i wysokiego napięcia, w tym podziemnymi i naziemnymi.

W dziedzinie wytwarzania energetyki jesteśmy liderem w zakresie jednofazowych przewodów ekranowanych z izolacją powietrzną typu ELPE. Mają one szerokie zastosowanie między innymi przy wyprowadzeniu mocy z generatorów w elektrowniach i elektrociepłowniach, wykonaniu połączeń urządzeń elektroenergetycznych w układach o dużej mocy zwarciowej czy wykonaniu grupy połączeń transformatorów jednofazowych. Przewody te są przede wszystkim niezawodne i ekonomiczne, a także przystosowane do pracy wnętrzowej i napowietrznej. Głównymi zaletami przewodów ekranowych z izolacją powietrzną typu ELPE są: możliwość dostosowania standardowych wykonań wyrobu do indywidualnych wymagań klienta, optymalny dobór parametrów elektrycznych i mechanicznych, konstrukcja samonośna, pozwalająca na stosowanie wielometrowych przęseł, niskie koszty eksploatacji, odporność na korozję i wiele innych, które docenia szerokie grono zadowolonych Klientów.

Ponadto zajmujemy się produkcją urządzeń elektroenergetycznych, w tym:
  • rozdzielnic prądu niskiego, średniego i wysokiego napięcia
  • komór transformatorowych
  • stacji kontenerowych
  • szyn zasilających
  • izolowanych przewodów
  • złączy elastycznych
Wszystkie produkowane przez nas urządzenia profesjonalnie montujemy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Więcej informacji o realizowanych usługach oraz produkowanych urządzeniach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt ELEKTROBUDOWA SA

ELEKTROBUDOWA SA, Katowice

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie ELEKTROBUDOWA SA

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Krzysztof
Krzysztof
5.0
13.01.2017
Doskonała współpraca z firmą. W przemyśle energetycznym są mistrzami. Polecam w 100%
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
18.06.2014
Kompleksowe usługi budowlano-montażowe, znakomity kontakt z firmą. Godna polecenia