Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7632127939
REGON: 570056714
Rok założenia:
2014

O firmie

Hurtownie i producenci artykułów elektrotechnicznych, EL-DRUT Winding Wires sp. z o.o. sp.k., Wieleń Hurtownia elektryczna El-Drut Winding Wires powstała w 1964 roku. Przez wiele lat działalności zdobyliśmy ugruntowaną pozycję rynkową, zarówno w Polsce, jak i całej Europie. Siedziba naszej firmy mieści się w Wieleniu, w województwie wielkopolskim. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie produkty najwyższej jakości, pochodzące od cenionych producentów.

Oferta

Nasze hale magazynowe wypełnione są po brzegi produktami takimi jak: druty nawojowe, materiały elektroizolacyjne, przewody elektroenergetyczne do układania na stałe czy osprzęt elektrotechniczny. Posiadamy przewody i kable o szerokim zastosowaniu, dzięki czemu każdy klient znajdzie odpowiedni produkt dla siebie. Towary dostarczamy sprawnie na terenie całego kraju.

Jakie zalety mają przewody miedziane?

Oferujemy szeroki wybór przewodów miedzianych, między innymi są to przewody miedziane okrągłe emaliowane oraz przewody miedziane profilowe i okrągłe o różnym przeznaczeniu i typie. Przewody przede wszystkim są odporne na wahania temperatury i przeciążenia termiczne, mają również bardzo dobre własności chemiczne. Stosowane są między innymi w uzwojeniach alternatorów, transformatorów, rozruszników, aparatów elektrycznych, silników elektrycznych czy też transformatorów o dużej mocy. Ponadto druty miedziane jezdne profilowe i okrągłe używane są do zasilania urządzeń dźwigowych oraz tramwajów. W naszej ofercie dostępne są również przewody aluminiowe okrągłe emaliowane, które są nie tylko odporne na przeciążenia termiczne, ale także gwarantują wytrzymałość na czynniki chemiczne.

Do czego służą przewody samochodowe?

Przeznaczeniem przewodów samochodowych są instalacje elektryczne niskiego napięcia w pojazdach samochodowych. Proponujemy Państwu przewody FLRY, których żyła składa się z cienkich drutów ocynkowanych bądź też gołych. W sprzedaży mamy także przewody samochodowe FLY, FLYW, których żyła wykonana jest z cienkich drutów miedzianych gołych.

Jakie zastosowanie mają przewody jednożyłowe izolowane?

Nasza hurtownia elektrotechniczna oferuje szeroki wybór przewodów jednożyłowych izolowanych polwinitem. Przewody jednożyłowe, w zależności od typu, przeznaczone są między innymi do tworzenia stałych instalacji wewnętrznych i zewnętrznych oświetleniowych oraz do montowania wewnątrz urządzeń.

Jakie materiały elektroizolacyjne oferuje El-Drut Winding Wires?

W ofercie znaleźć można materiały elektroizolacyjne takie jak: folia, preszpan, tereszpan, szkłoflex, taśmy szklane, bawełniane i torlenowe, taśmy izolacyjne, czy lakiery, rozcieńczalniki i żywice. Proponujemy również części zamienne do silników elektrycznych.

Od początku istnienia stawiamy na wartości, dzięki którym mamy status wiarygodnego i dobrego partnera biznesowego. Nasi odbiorcy i dostawcy cenią nas przede wszystkim za świetną jakość produktów oraz konkurencyjne ceny. Stawiamy na rozwój firmy oraz jej pracowników, nieustannie podnosimy poziom świadczonych usług. Atutem jest również doskonała baza logistyczno-magazynowa. Zapewniamy poszanowanie prawa, wysoką kulturę organizacji oraz otwarte i przejrzyste zasady komunikacji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji związanych z działalnością firmy. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt EL-DRUT Winding Wires sp. z o.o. sp.k.

EL-DRUT Winding Wires sp. z o.o. sp.k., Wieleń

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie EL-DRUT Winding Wires sp. z o.o. sp.k.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Piotr P.
Piotr P.
5.0
09.01.2019
Polecam, bardzo dobra współpraca
Piotr P.
Piotr P.
5.0
12.09.2016
polecam, bardzo profesjonalnie działająca firma