Projektujemy źródła ciepła
Projektujemy źródła ciepła, Ekomaks, Kielce

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6571233002
REGON: 291052592
Branża:

O firmie

Działamy w branży instalacyjnej już od 2010 roku. Pracownicy naszej firmy Ekomaks zajmują się montażem instalacji z pompami ciepła. Siedziba naszej firmy znajduje się w Kielcach.

Oferta

Jesteśmy świadomi zmieniających się trendów w instalatorstwie, dlatego dostosowujemy ofertę do potrzeb Klientów poprzez kompleksowe wykonanie innowacyjnych instalacji grzewczych, które są oparte o pompy ciepła. Jeśli chcą Państwo zaoszczędzić finanse na ogrzewaniu, chłodzeniu oraz podgrzewaniu wody, to ta oferta jest wystosowana do Was.

Działalność Ekomaks dotyczy sprzedaży wysokiej jakości urządzeń i wykonywaniu fachowych prac montażowych. Zapewniamy naszym Klientom serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Klienci, którzy powierzyli nam usługi, zyskują pewność, że dobierzemy odpowiednie urządzania do każdego budynku, doskonale wiedząc, że budowle mają zróżnicowane zapotrzebowanie na ciepło.

Nasze usługi obejmują również opracowanie projektu wraz z dokumentacją geologiczną, co umożliwia wykonanie odwiertów w betonie. Gwarantujemy skuteczną metodę rekuperacji, dzięki czemu ciepło może zostać odzyskane z powietrza.
W naszym zakładzie wykonujemy również:
  • instalacje ogrzewania podłogowego,
  • instalacje ogrzewania grzejnikowego,
  • instalacje elektryczne,
  • instalacje niskoprądowe.
Z naszych usług korzystają także osoby, które chcą pozyskać system centralnego odkurzania. Zainteresowaniem cieszą się również pozyskiwanie energii z paneli słonecznych.

Naszym zdaniem nowoczesny dom powinien być w dużej mierze energooszczędny. Dzięki naszym wysokim kompetencjom wszystkie usługi wykonujemy rzetelnie, z myślą o dobru i satysfakcji Klienta. Zapewniamy korzystne rozwiązania cenowe.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Ekomaks.

Kontakt

Kontakt Ekomaks

Ekomaks, Kielce

Opinie (0)

Opinie o firmie Ekomaks