Zajmujemy się pracami remontowymi i budowlanymi
Zajmujemy się pracami remontowymi i budowlanymi, Eko-Med Sp. z o.o., Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9542422280
REGON: 277879629
KRS: 0000126441
Rok założenia:
2002

O firmie

Siedziba firmy Eko-Med znajduje się w Katowicach. Specjalizujemy się w wykonywaniu prac budowlanych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2002 roku. Nasze bogate doświadczenie sprawia, że świadczymy usługi na wysokim poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania Klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Eko-Med są usługi remontowe, a także budowlane. Możemy Państwu zaproponować budowę domu pod klucz. Zajmujemy także także remontowaniem mieszkań, domów, biur czy hal, zarówno sportowych, jak i przemysłowych. Podczas realizacji zleceń korzystamy z wysokiej jakości materiałów budowlanych pochodzących od renomowanych producentów. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy ocieplanie obiektów. Uzupełnienie naszej oferty stanowi nadzorowanie prac budowlanych.

Mamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie oraz specjalistyczną wiedzę, jednak nieustannie dążymy do poszerzania naszych umiejętności. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość. Nasza kadra pracownicza do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Wszelkie prace wykonujemy z dbałością o najmniejszy szczegół.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat naszej oferty.

Zapraszamy do współpracy z Eko-Med.

Kontakt

Kontakt Eko-Med Sp. z o.o.

Eko-Med Sp. z o.o., Katowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Eko-Med Sp. z o.o.