Projekty od A do Z
Projekty od A do Z, Eko-Inwest s.c., Elbląg

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 15:30
Wt.
08:00 - 15:30
Śr.
08:00 - 15:30
Cz.
08:00 - 15:30
Pt.
08:00 - 15:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5781212804
REGON: 170315097
Rok założenia:
2000

O firmie

Siedziba firmy Eko-Inwest zlokalizowana jest w Elblągu, w województwie warmińsko-mazurskim. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 1996 roku. Właścicielami firmy są Alicja Jurasińska, Zbigniew Jurasiński oraz Andrzej Zegzuła.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Oferta

Firma Eko-Inwest zajmuje się przede wszystkim obsługą różnego rodzaju przedsięwzięć inwestycyjnych, które głównie są realizowane przez inwestorów, którzy należą do sektora finansów publicznych. Możemy Państwu zaproponować kompleksową obsługę, w zakres której wchodzą profesjonalne i specjalistyczne projekty od A do Z. Ponadto pomożemy w uzyskaniu dofinansowania. Podejmiemy się sporządzenia rzetelnych kosztorysów budowlanych.

Posiadamy wszelkie uprawnienia, które niezbędne są do sprawowania nadzorów budowlanych. Do zakresu świadczonych przez nas usług należą usługi oczyszczania ściegów, a także usługi związane z wodociągami oraz kanalizacją. Duża wiedza oraz nowoczesny sprzęt umożliwiają nam również przeprowadzanie studiów wykonalności.

W ramach oferty świadczymy takie usługi jak:
  • rozliczanie inwestycji,
  • inwentaryzacje budowlane,
  • kosztorys robót budowlanych,
  • sprawozdania z miejsca budowy,
  • nadzór nad robotami budowlanymi,
  • ocena stanu technicznego budowli,
  • nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi.
Ponadto oferujemy usługi inwestora zastępczego, inżyniera kontraktu oraz koordynatora inwestycji. Zapewniamy wysoką jakość usług, rzetelność i terminowość. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Kontakt Eko-Inwest s.c.

Eko-Inwest s.c., Elbląg

Opinie (2)

Opinie o firmie Eko-Inwest s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
24.10.2014
Grupa doświadczonych inżynierów - otwartych na indywidualne potrzeby kontrahentów - świadcząca usługi w zakresie obsługi inwestycji budowlanych "pod klucz" od pomysłu do przekazania obiektu budowlanego do użytkowania. Nie zawiodłam się na ich fachowości i kompetencji w tym co robią. Polecam!!!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
24.10.2014
Kompetentna kadra inżynierska specjalizująca się w powiernictwie inwestycyjnym. Można na nich polegać. POLECAM ICH USŁUGI.