Fachowe doradztwo finansowo-prawne
Fachowe doradztwo finansowo-prawne, Eight-Lex Sp. z o.o. Kancelaria Prawna, Dzierżoniów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8821008604
REGON: 890304446
KRS: 0000150794
Rok założenia:
1995
Branża:

O firmie

Kancelaria Prawna Eight-Lex Sp. z o.o. znajduje się w Dzierżoniowie, na terenie województwa dolnośląskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 1995 roku. Zajmujemy się doradztwem prawnym.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Główny profil działalności firmy Eight-Lex to świadczenie profesjonalnych i kompleksowych usług związanych z obsługą podmiotów gospodarczych, a także obsługą finansowo-prawną, windykacją, mediacją, kontraktami handlowymi. Posiadamy 23-letnie doświadczenie w branży.

Wykonujemy czynności w ramach klasycznej obsługi prawno-windykacyjnej, realizowanej w oparciu o już istniejące tytuły wykonawcze oraz o zlecone czynności, które obejmują całość działań procesowych oraz egzekucyjnych.

Wszystkie czynności wykonujemy ściśle według potrzeb naszych klientów, zachowując rygor norm, które zawarte są w przepisach prawnych. Nasze usługi to:
  • obsługa prawna przedsiębiorstw,
  • obsługa windykacyjna,
  • obsługa wierzytelności,
  • postępowanie mediacyjne,
  • postępowanie restrukturyzacyjne,
  • mediacje sądowe,
  • postępowanie przekształceniowe spółek,
  • obrót długami,
  • oddłużanie.
Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi.

Cechuje nas rzetelność pracy i pełne zaangażowanie w każde zlecenie ponieważ do każdego klienta zawsze podchodzimy indywidualnie. Naszą jakość wyznaczają również doświadczeni pracownicy o niepodważalnych kompetencjach i gruntownej wiedzy z zakresu prawa. To sprawiło, że przez lata zaufało nam już wielu Klientów, a my z powodzeniem obsłużyliśmy ich sprawy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i porad.

Kontakt

Kontakt Eight-Lex Sp. z o.o. Kancelaria Prawna

Eight-Lex Sp. z o.o. Kancelaria Prawna, Dzierżoniów

Opinie (0)

Opinie o firmie Eight-Lex Sp. z o.o. Kancelaria Prawna