Profesjonalne zabiegi manicure
Profesjonalne zabiegi manicure, Editt Salon Kosmetyczny Agnieszka Kawałko, Koszęcin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5751899067
REGON: 383601010
Rok założenia:
2019

O firmie

Salon Kosmetyczny Editt powstał już jakiś czas temu. Nazywam się Agnieszka Kawałko, jestem kosmetyczką i właścicielką salonu. Jego siedziba znajduje się w Koszęcinie, na terenie województwa śląskiego.

Oferta

Zadbana kobieta to ładna i szczęśliwa kobieta. Celem mojej pracy jest wydobycie z kobiet ich naturalnego piękna i podkreślenie najlepszych cech. Dzięki takim zabiegom moje Klientki czują się pewniejsze siebie, atrakcyjniejsze oraz dobrze im ze swoim ciałem. Często kosmetologia mylona jest z czymś sztucznym, nienaturalnie przesadzonym. Jednak obecne trendy stawiają na naturalność, lekkość i poprawę zdrowia. Nie od dzisiaj bowiem wiadomo, że duchowe szczęście sprzyja zdrowiu fizycznemu. Dokładnie tak ma się czuć kobieta wychodząca z mojego salonu.

Oferta, jaką przygotowałam to: makijaż: (makijaż ślubny, wieczorowy, dzienny), przedłużanie rzęs, dopełnianie rzęs, stylizacja rzęs. Poza tym specjalizuję się w manicurze. Zaproponować mogę: manicure hybrydowy, przedłużanie paznokci, malowanie i zdobienie paznokci.

Dodatkowo podejmuję się położenia henny (henna pudrowa, henna brwi). Moje Klientki chwalą sobie regulację brwi oraz wszelkie inne zabiegi upiększania twarzy. Stosuję wyłącznie kosmetyki najlepszej jakości. Pochodzą one od cenionych producentów, są przyjazne dla środowiska i co najważniejsze przetestowane pod kątem alergicznym. Gwarantuję zatem w pełni bezpieczne zabiegi upiększające.

Każdą wykonywaną pracę najpierw dokładnie omawiam z Klientką. Tłumaczę na czym będzie to polegało i jakich preparatów użyję. Zawsze przestrzegam umówionych terminów i nigdy nie zawodzę.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

Artykuły

Metody przedłużania rzęs
Metody przedłużania rzęs
Przedłużanie, czyli stylizacja rzęs może być wykonywane różnymi metodami - którą z nich wybrać, aby osiągnąć naturalny efekt, a która daje spektakularny?

Wideo

Kontakt

Kontakt Editt Salon Kosmetyczny Agnieszka Kawałko

Editt Salon Kosmetyczny Agnieszka Kawałko, Koszęcin

Opinie (1)

Opinie o firmie Editt Salon Kosmetyczny Agnieszka Kawałko

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Karina
Karina
5.0
21.09.2019
Lubię korzystać z usług tej pani. Czuję się u niej w salonie bardzo ważna i traktowana po królewsku. Tak powinno być!