Szeroki asortyment artykułów biurowych i papierniczych
Szeroki asortyment artykułów biurowych i papierniczych, Dyzio Rolki Termiczne, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:30
Wt.
08:00 - 16:30
Śr.
08:00 - 16:30
Cz.
08:00 - 16:30
Pt.
08:00 - 16:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5260215591
REGON: 011731347
Rok założenia:
1990
Branża:

O firmie

Firma Dyzio zlokalizowana jest w Warszawie. Naszą działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1990 roku. Nieustannie poszerzamy ofertę handlową, by jak najlepiej spełniać oczekiwania klientów. Oferujemy rolki termiczne kasowe.

Oferta

Głównym profilem działalności firmy Dyzio są usługi w zakresie dystrybucji kompleksowego wyposażenia dla biur oraz sklepów. W ofercie posiadamy wszystkie produkty niezbędne do prawidłowego działania każdego sklepu. Posiadamy szeroki asortyment rolek papierowych, w tym rolek termicznych, rolek offsetowych i samokopiujących do kas, drukarek, kalkulatorów, wag oraz innych urządzeń.

Posiadamy bogaty wybór metkownic do ubrań, pistoletów igłowych oraz opakowań foliowych. Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą etykiet i taśm termotransferowych do drukarek kodów kreskowych. Oferujemy Państwu pełne spektrum artykułów biurowych i papierniczych. W tym zakresie nasza oferta to:
  • maszyny biurowe,
  • papiery biurowe,
  • artykuły piśmienne,
  • materiały eksploatacyjne,
  • galanteria papiernicza,
  • meble biurowe,
  • akcesoria komputerowe.
Sprzedawane przez nas produkty pochodzą od uznanych firm działających w Polsce i za granicą, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania.

Rozszerzeniem naszej oferty jest świadczenie kompleksowych usług BHP dla małych podmiotów gospodarczych. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń okresowych i wstępnych BHP i przeciwpożarowych dla szerokiego grona pracowników różnego szczebla. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy. Świadczymy usługi identyfikacji zagrożeń i oceny ryzyka zawodowego. Zapewniamy pomoc przy kompletowaniu niezbędnej dokumentacji BHP.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą w Warszawie.

Kontakt

Kontakt Dyzio Rolki Termiczne

Dyzio Rolki Termiczne, Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Dyzio Rolki Termiczne

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
17.10.2014
Bardzo profesjonalna obsługa! Duży wybór i ceny umiarkowane. Polecam!